EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Rodion Naima Margus177.5
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko172
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksALK Peak River Fab Fancy Annika Maripuu165.5
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko165
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksLAN Havanna Vom Wulsberg Lauma Zutere183.5
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe189
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu181
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Maleficent Black Ruby Marelle Papli97.5
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Tex Tiger Einar Hansing92.5
19.05.18 SK2 võistlusIPSONAnu OksBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus179.5
12.05.18 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Lucky Lucy Pille-Riin Sarv81
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Fire Rock Grima Elin Sild184
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBGL Bently Birgit Piho182
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksRVK Wildfinn Carezzevole Bionda Karoliina Kansi185
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksJRT Avatar Alsu Abzalova64
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko167.5
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Ophelia Anastasiia Mankova167
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva185
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksWCP Ingermanlandija Premium Alina Fedorova187
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova162
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fly Graceful Pitta Brit Moonika Trumm158.5
29.05.16 SK2 võistlusSAAREAGAnu OksMIX Pirru Marika Samlik185.5
29.05.16 SK2 võistlusSAAREAGAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu183
05.03.16 SK2 võistlusTAKOAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet172.5
05.03.16 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova134
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksMIX Gladiator Gornelius Eskimoski Domek Janeli Tikk163.5
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet138
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere189.5
18.07.15 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Hurmuri Coffi Pille-Riin Sarv80.5
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksWSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu122
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet103.5
04.07.15 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Kuti-Bella Heleriin Lopp138
04.07.15 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel182
04.07.15 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti Pink172
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Mainspring Tjika Monika Põld177
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Fiona Marika Samlik154.5
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup152.5
11.01.14 SK2 võistlusTAKOAnu OksWSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu169
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksMIX Lola Kei Kvanstrom110.5
27.10.13 SK-ALG eksamTSKKAnu OksLAB Perfect Sweet Dream Girl Next Door Karin Leet58
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn94.5
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kivioja165
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)MIX Skipper Ege Taliaru87
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KUL Amazing Amber Viktoria Lumbe157
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)ISS Bimbik's Carrie Aet Leemet149
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)MIX Lola Kei Kvanstrom147
30.06.12 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova90
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Janne Koots164.5
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere181
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi131
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
© 2010-2020 Mari Oblikas