EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Ursus Minor Raimo Maasik140.5II järkSK-ALG3
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova236.5II järkSK13
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel251.5II järkSK22
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko230II järkSK36
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu231II järkSK32
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Star Light Son Hold Up Indrek Truu150.5II järkSK-ALG3
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksMIX Rambo Regina Tomson222.5II järkSK11
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis219.5II järkSK12
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe248.5II järkSK34
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru245II järkSK35
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu233.5II järkSK36
08.08.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots152.5II järkSK-ALG1
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksCC Timoniere Giorgina Regina Tomson222.5II järkSK12
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksSSN Glance's Destiny Run To Win Olga Dmitrieva218II järkSK13
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksBGR Sign of Constancy Apple Aet Leemet216II järkSK14
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova255.5II järkSK34
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Story Goes Material Girl Niina Riihimäki251II järkSK35
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksSSN Glance's Destiny Ratory Olga Dmitrijeva232.5II järkSK36
04.07.15 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksAM Snowtear Ly Saar210II järkSK11
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova250II järkSK32
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe241II järkSK33
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik233.5II järkSK34
10.01.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksALK Propwash Cinema Verite Mari Valgma152.5II järkSK-ALG3
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik229II järkSK33
11.01.14 SK1 võistlusTAKOAnu OksHVV Chriskooi's Minna Tatiana Gette-Kishinevskaya222.5II järkSK12
11.01.14 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Endorphin Hit Kevin Kalle Kell218II järkSK13
11.01.14 SK2 võistlusTAKOAnu OksMIX Mona Janne Koots253.5II järkSK22
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik250.5II järkSK34
27.10.13 SK-ALG eksamTSKKAnu OksGS Finfair Loch Carron Raili Laani155II järkSK-ALG
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksSLK Steinhain Laima Ljubov Politsan142II järkSK-AVA
27.10.13 SK-EVÕI eksamTSKKAnu OksMAL Amely Galina Filina247II järkSK-EVÕI
15.09.13 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova228.5II järkSK-EVÕI4
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSAM Hard Beik Iz Moskovskoy Metely Mikhail Suzi151II järkSK-ALG8
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksJRT Riikolan Poker Face Ülli Saar149II järkSK-ALG9
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksMIX Mona Janne Koots244II järkSK-VÕI1
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksIS Wind Chart Alternative Mambo Liina Kümnik146.5II järkSK-ALG3
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksALK Landzett Coyboy From Finland Annika Parv142.5II järkSK-ALG4
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti Pink145.5II järkSK-AVA2
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova235II järkSK-EVÕI3
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus226.5II järkSK-EVÕI4
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere254.5II järkSK-VÕI2
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann249II järkSK-VÕI3
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren156II järkSK-ALG5
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Norbon Hill Bell Olive Nuare Argo Priivits154.5II järkSK-ALG6
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Guldfynd's Ity Isac Anna Sadunenko140.5II järkSK-ALG7
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Idavir Star Beauty Of Winter Tatjana Zamorskaja142II järkSK-AVA2
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko237II järkSK-EVÕI1
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova234.5II järkSK-EVÕI2
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Fiona Marika Samlik252II järkSK-VÕI1
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe249II järkSK-VÕI2
© 2010-2020 Mari Oblikas