EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
05.09.09 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Marja Ala-NikkolaWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahikatkestas
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksVLK Estrellest Lucky Hele Järvkatkestas
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksTER Breston Kaili Puttonenkatkestas
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksIS Windharmony Dreamer Aivi Räisänenkatkestas
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWT Ak Mil Vista Benton Priit Ratturkatkestas
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Estrellest Zuzanne Geron Perendskatkestas
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Rayntes Euron Kadre Aruojakatkestas
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova212III järkSK22
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus211III järkSK23
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis199III järkSK37
07.07.18 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksSN Lilith Khagrass Aet Kaljuste120.5III järkSK-ALG3
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksALK Peak River Fly Graceful Pitta Brit Moonika Trumm212III järkSK16
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksALK Peak River Fab Cratt Jaanus Rand211.5III järkSK17
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Laura Marju Mikkel192.5III järkSK18
07.07.18 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Pirru Marika Samlik201.5III järkSK22
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko217III järkSK32
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSHP Zhemchuzhina Moya Absolut Kätlin Palmiste133III järkSK-ALG5
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksVIZ Gyrkovari Lelkes Piret Oja122III järkSK-ALG6
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Pandora Heli Säre114.5III järkSK-ALG7
19.05.18 SK1 võistlusIPSONAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko198III järkSK11
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup223.5III järkSK35
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis213III järkSK36
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Clara Dynamic Quest Elin Sild201.5III järkSK11
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksSSN Angelstone Teeny Weeny Valentina Paškevica202.5III järkSK34
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksCC Coccinella Cane D'oro Italiano Livia Kask220III järkSK14
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko211III järkSK15
15.07.17 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Õnnelik Brita Birgit Vana123III järkSK-ALG2
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksSLK Hera Loo Endora Merike Rahnik208III järkSK22
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko138.5III järkSK-ALG4
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fab Cratt Ene Rand124.5III järkSK-ALG3
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksAM Snowtear Ly Saar197.5III järkSK11
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe202.5III järkSK33
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus201.5III järkSK34
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova135III järkSK-ALG4
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva214III järkSK22
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko193.5III järkSK23
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik215III järkSK37
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup214III järkSK38
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksCC Dammifo The Soul Anastasia Mankova207III järkSK39
18.07.15 SK1 võistlusKAGUAnu OksBGR Sign of Constancy Apple Aet Leemet157.5III järkSK13
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva204III järkSK21
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko199III järkSK22
04.07.15 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Rand154III järkSK12
10.01.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksJRT Gang-Staff Chillout Ann Keevallik113.5III järkSK-ALG4
11.01.14 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Aisknekht Crown For The Leader Natalja Garastsenko138III järkSK-ALG1
11.01.14 SK2 võistlusTAKOAnu OksEKK Korolevstvo Gornik Psov Karamel Tatiana Gette-Kishinevskaya201III järkSK23
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe195III järkSK35
27.10.13 SK-ALG eksamTSKKAnu OksRR Aresvuma Yutanga Hayati Anna Kuzmina137III järkSK-ALG
27.10.13 SK-ALG eksamTSKKAnu OksVLK Born To Win White Achiever Anu Vaino117III järkSK-ALG
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksSLK Flutwelle Mirana Priit Pappel112III järkSK-AVA
© 2010-2020 Mari Oblikas