EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorVP Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo Liivika Pärg128.5väga heaKK-11
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik127.5väga heaKK-12
26.08.06 KK-2 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Naks Ülle Rauk122väga heaKK-21
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist124väga heaKK-31
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksSLK Heleros Miko Ülle Üksik120.5väga heaKK-32
17.12.05 KK-1 eksamEKSLAnu OksSLK Unerschrocken Amaro Urmas Nuiamäe129.5väga heaKK-1
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Idell Katrin Hadzi125.5väga heaKK-11
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Heleros Rosel Annika Palm125.5väga heaKK-21
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm130väga heaKK-31
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet126väga heaKK-32
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Wimba Igor Suhhalet125väga heaKK-33
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Põhjakroon Klaabu Tatjana Tšernjakova124.5väga heaKK-34
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksROT Bjarni Liina Noor121väga heaKK-35
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Heleros Rosel Annika Palm129.5väga heaKK-11
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Heleros Miko Ülle Üksik130väga heaKK-21
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Heleros Orbie Aarne Altmets129.5väga heaKK-22
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist124.5väga heaKK-23
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet129väga heaKK-31
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm123.5väga heaKK-32
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal127väga heaKK-11
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Alderisland Angel Annika Natalja Šois123.5väga heaKK-12
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksST Hocline's Fiona Fairy Of Loch Kerttu Rahe122.5väga heaKK-13
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksOES Egor-Dego Bellerophontes Kerttu Rahe121väga heaKK-14-5
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Piirikoer Carry Maret Eimre121väga heaKK-14-5
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Dago Daganzo Gaida Helandi120.5väga heaKK-16
18.09.04 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Tefi-Tiandra Pille Lahesoo123väga heaKK-21
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Fanta Urve Lageda126.5väga heaKK-31
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm124.5väga heaKK-32
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksROT Krissmade Cid Tsiitsero Kristi Kostenok120.5väga heaKK-11
25.04.04 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Quindo Õnnely Aruste127.5väga heaKK-31
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Seedorf Eneken Orav127väga heaKK-11
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Orlando Siiri Hundimägi126.5väga heaKK-12
28.09.03 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Zilan iz Zoosfery Katleen Lukin120.5väga heaKK-21
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik131väga heaKK-31
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Rayntes Boss Tiiu Lepp123väga heaKK-32
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas121väga heaKK-33
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Kronis Lisbeth Piret Kants123väga heaKK-11
31.08.03 KK-2 võistlusURANAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi126väga heaKK-21
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Margman Lady Queen Vilve Ala-Paal128väga heaKK-31
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Luhaotsa Arleta Tõnu Pendis124.5väga heaKK-32
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet123.5väga heaKK-33
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quindo Õnnely Aruste126.5väga heaKK-11
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Yarko Epp Maltis123.5väga heaKK-12
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova122väga heaKK-22
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Unerschrocken Cipling Tatjana Tšernjakova125.5väga heaKK-32
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik131väga heaKK-1
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur126.5väga heaKK-12
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estredet Kathleen Helgi Toomla121väga heaKK-21
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas120.5väga heaKK-22-3
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Briatore Archi Peep Arro120.5väga heaKK-22-3
© 2010-2020 Mari Oblikas