EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.09.13 SK-AVA võistlusURANAnu OksACD Koerustükk Red Dingo Indie Ove Laars109III järkSK-AVA2
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann222III järkSK-VÕI2
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup211III järkSK-VÕI3
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksMAL Kiirastulen Aron Kersti Nüüd206III järkSK-VÕI4
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas205III järkSK-VÕI5
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kivioja193.5III järkSK-VÕI6
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksMIX Muki Andres Võsa136III järkSK-ALG5
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksMIX Sebastian Triinu Hommuk128III järkSK-ALG6
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksES Edenbridge Very Expected Orion Aivar Piiriste119III järkSK-ALG7
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksKUL Meiepere Golden Lights Rando Komi131.5III järkSK-AVA3
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksSIL Starworkers Risky Business Aet Toose119.5III järkSK-AVA4
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots200III järkSK-VÕI4
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCLK Milli Miller Vallatu Vanessa Jevgenia Hlõstova137III järkSK-ALG8
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSIL Starworkers Risky Business Aet Toose134.5III järkSK-ALG9
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Assauwehof Eden Irina Andrejeva130III järkSK-ALG10
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Cäsar vom Römerwall Andrei Hramtsov128.5III järkSK-ALG11
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Noble Napoleon Velge Järveots102III järkSK-ALG12
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup135III järkSK-AVA3
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSAM Lumeingel Väike Merineitsi Natalja Beljajeva115III järkSK-AVA4
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu223.5III järkSK-EVÕI3
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Mona Janne Koots223.5III järkSK-VÕI4
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksIS Sign Of Constancy Over The Rainbow Dagmar Tappo221III järkSK-VÕI5
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Lola Kei Kvanstrom218.5III järkSK-VÕI6
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BKK Nike Von Roda Bgskreta First Ligija Frišfelde116.5III järkSK-ALG6
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)VLK Ariadna Pathfinder Sardogs Anna Vinogradova110III järkSK-ALG7
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)WSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu111III järkSK-AVA6
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Wonder Westspacy Galina Feodorova209III järkSK-EVÕI8
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Luna Tale Joy Julia Saarestik215III järkSK-VÕI2
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksHOV Asko Greta Rüütel223.5III järkSK-EVÕI4
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman209III järkSK-EVÕI5
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMAL Amely Galina Filina193.5III järkSK-VÕI3
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko206III järkSK-EVÕI3
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Ferry Ferari Kevin Kalle Kell138III järkSK-ALG3
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu127III järkSK-ALG4
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMIX Skipper Ege Taliaru125III järkSK-ALG5
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova135.5III järkSK-AVA3
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko219.5III järkSK-EVÕI1
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman200III järkSK-EVÕI2
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Amely Galina Filina223.5III järkSK-VÕI2
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksMIX Jenny Aire Remmelg120III järkSK-ALG3
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksAM Snowtear Ly Saar109III järkSK-ALG4
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksMIX Millimeeter Annika Maripuu135III järkSK-AVA2
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask117.5III järkSK-AVA3
02.06.12 SK-VÕI võistlusAKTIIVAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas215III järkSK-VÕI1
02.06.12 SK-VÕI võistlusAKTIIVAnu OksMIX Fiona Marika Samlik214III järkSK-VÕI2
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn117.5III järkSK-ALG
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Delya Liia Juhani102III järkSK-AVA3
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova130III järkSK-AVA4
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko209.5III järkSK-EVÕI3
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn215III järkSK-VÕI2
© 2010-2020 Mari Oblikas