EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Vapper Viola Galina Murel56mitterahuldav
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksBOX Golden Amulette Manfred Katrin Kuusma56mitterahuldav
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksROT Hofzumberg Galaxy Merlin Kanter67mitterahuldav
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Ax Attila Maiu Rõbakov67mitterahuldav
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Nuusu Allan Tibar64mitterahuldav
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Sofi Helena Kask62mitterahuldav
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksVLK Estrellest Xanthe Martti Grüner60mitterahuldav
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksVLK Born To Win White Target Kersti Pink66mitterahuldav
27.10.13 KK-2 eksamTSKKAnu OksSLK Heleros Esper Andres Pedaste58mitterahuldav
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksCPK Milli Miller Stormy Toomas Truumure69mitterahuldav
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksNF Lisaiving Fandango Kaili Penu67mitterahuldav
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksHOV Polarfact Pelleas Kristi Toommägi61mitterahuldav
04.11.12 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Trago Signe Paavo53mitterahuldav
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMAL Kiosan's Orion Stefi Praakli57mitterahuldav
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Allsaare Buran Esta Kookmaa62mitterahuldav
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksVLK Fenna Vom Haus Eckenfels Aino Kitsik 55mitterahuldav
10.06.12 KK-3 võistlusKAGUAnu OksMAL Kiirastulen Aron Kersti Nüüd63mitterahuldav
10.06.12 KK-3 võistlusKAGUAnu OksSLK Aussenhaus Kennedy Aime Tavel62mitterahuldav
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksSLK Gospodin Rostov Shagan Gunnar Alamaa66mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas66mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar64mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksAMB Dion's AB Kiona Anu Kull57mitterahuldav
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Jessi Kairi Sommerman61mitterahuldav
23.07.11 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Üllas Annika Soika62mitterahuldav
29.08.10 KK-2 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Estrellest Karu-Mati Lembit Toomsalu66mitterahuldav
29.08.10 KK-2 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Briatore Rits Reena Tasa66mitterahuldav
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksDOB Yacheero's Princess Piandra Mare Meldre68mitterahuldav
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksDOB Yacheero's Ideal Indigo Mare Meldre54mitterahuldav
24.07.10 KK-2 võistlusKAGUAnu OksDOB Halettah Demy Dolores Marliis Eerits54mitterahuldav
26.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Urmuri Kapral Tõnu Mägi65.5mitterahuldav
23.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Serri Tarmo Annus65.5mitterahuldav
23.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest La Troybon Heli Liis51mitterahuldav
04.10.09 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Pando Pandero Kaidi Juurik46mitterahuldav
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask63mitterahuldav
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Elton Angela Kotsmareva62mitterahuldav
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Debby Liis Saks61mitterahuldav
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Trago Signe Paavo50mitterahuldav
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSSN Gloris Rita Marianne Kreisman59mitterahuldav
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksMIX Ralf Aadu Kroon66mitterahuldav
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Debby Liis Saks65mitterahuldav
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Wunderstern Felicitala Innar Kaasik67mitterahuldav
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest D'Ohitika Helen Tähve67mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksPB La'sambelles Garconne Exquis Kert Lokotar-Reimannkatkestas
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksHOV Hoffen-Damms Zass Riina Ristsookatkestas
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksDOB Dobgun's Birger Jarl Leela Nõukatkestas
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksLAB Juht Mulder Marika Mikkkatkestas
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Randkatkestas
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksAT Katherina's Land Some Marathon Inger Kuuskatkestas
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Margman Namza Lehar Lauritskatkestas
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus katkestas
© 2010-2020 Mari Oblikas