EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Cipling Tatjana Tšernjakova132väga heaKK-31
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Es Caten Detto Urve Lageda129.5väga heaKK-32
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Windbeutel Airin Ingrid Mahoni127.5väga heaKK-33
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksBOX Canis Gomeisa Flaky Blanda Eve Eisenschmidt123väga heaKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Connie Mirjam Kangur122väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Icequeen De'ja-Vu Veiko Väljas130väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Icequeen Kla'ra Veiko Väljas126väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Abrekk Aleksander Mihelson124väga heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksIWT Sonas Kristoll Always Happy Hanna-Maria Zeilanova76rahuldavKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksDOB Devina Iz Korolevstva D'Allba Hannes Olev70rahuldavKK-1
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Kira Svetlana Ivkova76rahuldavKK-2
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu79rahuldavKK-38
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksMAL Komentajan Aniline Birgit Piho78rahuldavKK-39
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Unerschrocken Aza Tatjana Tšernjakova76rahuldavKK-310-11
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksALK Capricole Crazy About You Tuuli Vaino76rahuldavKK-310-11
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik74rahuldavKK-312
12.05.18 KK-1 võistlusKAGUAnu OksAST Optimus Prime S'almaznogo Ostrova Killu Kaasik71rahuldavKK-12
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksKUL Star Light Son Nice Nelly Merlin Kanter75rahuldavKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Margman Symon Ülle Rande75rahuldavKK-1
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar75rahuldavKK-17
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksBGL Bently Birgit Piho74rahuldavKK-21
15.07.17 KK-3 võistlusKAGUAnu OksALK Capricole Crazy About You Tuuli Vaino72rahuldavKK-31
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Pippa Ave Oppo70rahuldavKK-1
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Ironda Kuraz Elite Eliise Aasa70rahuldavKK-1
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksMIX Rambo Regina Tomson78rahuldavKK-13
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksSLK Heleros Odelia Einar Hansing71rahuldavKK-22
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksDOB Dobgun's Birger Jarl Leela Nõu79rahuldavKK-33
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Wunderstern Myyth Ülle Vahesaar74rahuldavKK-34
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSSN Angelstone Unison Perfect Olga Lomovtseva79rahuldavKK-13
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksBOX Golden Amulette Concerto Brillante Eve Makke73rahuldavKK-14
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksLAB Sophie For Dolbia Sykstus Marilis Saul73rahuldavKK-1
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Fest Kiefer Lavita Inge Uigru70rahuldavKK-1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksBKK Ridon Hennet Elisee Raili Suits79rahuldavKK-1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Jamboree Krakatau Monika Rusing78rahuldavKK-1
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksISS Estrellest Pamela Birgit Piho77rahuldavKK-14-5
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Ratsumestarin Gandalf Eveli Kauksi77rahuldavKK-14-5
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksIWT Dion's Wheaten Glenn Tuuli Kauer77rahuldavKK-21
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksMIX Lotte Vahur Viitmaa78rahuldavKK-14
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Flutwelle Nicko Riina Kitsing77rahuldavKK-26
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Golttvizen Hof Miro Julia Eesalu76rahuldavKK-27
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Allsaare Agra Jekaterina Aljohhina70rahuldavKK-28
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Quicken Piret Koor76rahuldavKK-36
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Centaur Janec Mururand73rahuldavKK-37
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing72rahuldavKK-38-9
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Wunderstern Joop Toomas Kattel72rahuldavKK-38-9
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksVLK Bright Light From Kontrastas Andres Kaljas71rahuldavKK-15
29.08.10 KK-1 võistlusAKTIIVAnu OksAM Snowtear Ly Saar74rahuldavKK-12
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn79rahuldavKK-31-2
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask79rahuldavKK-31-2
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Aussenhaus Isabel Aarne Väli71rahuldavKK-33
© 2010-2020 Mari Oblikas