EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
29.08.10 KK-1 võistlusAKTIIVAnu OksAM Snowtear Ly Saar74rahuldavKK-12
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksAMB Dion's AB Kiona Anu Kull57mitterahuldav
05.09.09 SK-VÕI võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaAMB CHR Dog's Chrystal Eve Hõbemets162.25
08.08.09 SK-ALG võistlusURANAnu OksAMB Jeff Tenesco Neraka Kelli Bachmann141.5II järkSK-ALG1
08.08.09 SK-VÕI võistlusURANAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson142.5
01.05.09 SK-ALG võistlusURANAnu OksAMB Jeff Tenesco Neraka Kelli Bachmann123.5III järkSK-ALG1
01.05.09 SK-VÕI võistlusURANAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson193III järkSK-VÕI1
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB CHR Dog's Chrystal Eve Hõbemets172I järkSK-ALG1
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson168I järkSK-AVA1
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB Strangest Tribe Bono Pille Saar164I järkSK-ALG4
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson139III järkSK-ALG8
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB Strangest Tribe Bono Pille Saar46.5
12.05.18 KK-1 võistlusKAGUAnu OksAST Optimus Prime S'almaznogo Ostrova Killu Kaasik71rahuldavKK-12
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksAST Leonly Staff's Forget Me Not Aveli Rankla80heaKK-1
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksAT Katherina's Land Some Marathon Inger Kuuskatkestas
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Thunderbolt Elena Kravchenko182I järkSK-ALG1
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Enzo Hendl Natalja Garastsenko168.5I järkSK-ALG3
16.03.19 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Happy Alfa Fortuna Aet Leemet280.5I järkSK11
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko255II järkSK21
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova212III järkSK22
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus211III järkSK23
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Rodion Naima Margus177.5
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko165
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu296I järkSK31
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru269.5I järkSK32
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe264.5I järkSK33
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots242II järkSK35
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis199III järkSK37
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko276I järkSK11
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko271I järkSK12
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova259I järkSK13
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru253.5II järkSK31
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko217III järkSK32
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe189
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko190.5I järkSK-ALG1
19.05.18 SK1 võistlusIPSONAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko198III järkSK11
19.05.18 SK2 võistlusIPSONAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots258I järkSK21
19.05.18 SK2 võistlusIPSONAnu OksBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus179.5
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe277I järkSK31
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu271.5I järkSK32
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru267I järkSK33
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko264I järkSK34
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis213III järkSK36
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Clara Dynamic Quest Elin Sild201.5III järkSK11
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Fire Rock Grima Elin Sild184
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu291.5I järkSK31
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru281I järkSK32
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe237II järkSK33
21.04.18 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko185.5I järkSK-ALG1
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko249.5II järkSK11
© 2010-2020 Mari Oblikas