EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova239.5II järkSK12
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu291.5I järkSK31
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe272.5I järkSK32
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko259I järkSK34
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis250II järkSK35
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Xera Alchera Natalia Archipenko306I järkSK21
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Ophelia Anastasiia Mankova167
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu292I järkSK31
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru275.5I järkSK32
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova265.5I järkSK33
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu244.5II järkSK34
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe242.5II järkSK35
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus187I järkSK-ALG1
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots287.5I järkSK12
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova236.5II järkSK13
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis258I järkSK21
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova162
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu293I järkSK31
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe289I järkSK32
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru288.5I järkSK33
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu276.5I järkSK34
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova257I järkSK35
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko230II järkSK36
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksBC Rafferty vom Grünen Kuckuck Monika Põld179.5I järkSK-ALG2
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru283.5I järkSK31
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu231II järkSK32
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe202.5III järkSK33
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus201.5III järkSK34
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots173I järkSK-ALG2
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova135III järkSK-ALG4
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis219.5II järkSK12
05.03.16 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova134
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova271I järkSK31
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu264I järkSK32
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko262I järkSK33
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe248.5II järkSK34
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru245II järkSK35
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu233.5II järkSK36
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksBC Jako Deabei Ergo Ojaste82heaKK-1
08.08.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots152.5II järkSK-ALG1
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu292.5I järkSK21
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu293I järkSK31
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko279.5I järkSK32
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe265I järkSK33
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova255.5II järkSK34
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Story Goes Material Girl Niina Riihimäki251II järkSK35
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik215III järkSK37
18.07.15 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova236.5I järkSK11
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu294I järkSK31
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova250II järkSK32
© 2010-2020 Mari Oblikas