EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kivioja193.5III järkSK-VÕI6
31.07.10 KK-1 võistlusURANAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi88heaKK-11
31.07.10 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Urmuri Rolf Andrus Räämet78rahuldavKK-12
31.07.10 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Exe Heli Reili85heaKK-31
31.07.10 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Fleur Noblesse Helve Käro75rahuldavKK-32
08.08.09 SK-ALG võistlusURANAnu OksAMB Jeff Tenesco Neraka Kelli Bachmann141.5II järkSK-ALG1
08.08.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas162.5I järkSK-AVA1
08.08.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova140.5II järkSK-AVA2
08.08.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe130III järkSK-AVA3
08.08.09 SK-EVÕI võistlusURANAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik148
08.08.09 SK-VÕI võistlusURANAnu OksHOV Asko Greta Rüütel214III järkSK-VÕI1
08.08.09 SK-VÕI võistlusURANAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson142.5
01.05.09 SK-ALG võistlusURANAnu OksAMB Jeff Tenesco Neraka Kelli Bachmann123.5III järkSK-ALG1
01.05.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksSSN Gloris Heidy Ragne Oja146II järkSK-AVA1
01.05.09 SK-VÕI võistlusURANAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson193III järkSK-VÕI1
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik123väga heaKK-11
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksBLK Breezy Blizzard Wanda Liia Leer117.5heaKK-12
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksVP Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo Liivika Pärg113.5heaKK-13
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Vikkervaaran Velmu-Veela Katja Hakkarainen122väga heaKK-21
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal121väga heaKK-22
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Naks Ülle Rauk111.5heaKK-23
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksST Hocline's Fiona Fairy Of Loch Kerttu Rahe105heaKK-24
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksDOB Phantasy De Grande Vinko Gaida Helandi97.5rahuldav
30.09.06 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Lexer Ilvi Rimm120väga heaKK-31
30.09.06 KK-3 võistlusURANAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau117heaKK-32
04.06.05 KK-1 võistlusURANAnu OksLAB Forest Fan Emma Triinu Laansalu106heaKK-11
04.06.05 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Eger Anneli Pajur117heaKK-21
04.06.05 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal115heaKK-22
04.06.05 KK-2 võistlusURANAnu OksBOX Boxerworld Betty Kadri Tomasson111heaKK-23
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet129väga heaKK-31
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm123.5väga heaKK-32
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Piirikoer Carry Maret Eimre119.5heaKK-33
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Orlando Siiri Hundimägi119heaKK-34
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Luhaotsa Arleta Tõnu Pendis111heaKK-35
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Eros Esta Ratnik109.5heaKK-36
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko105heaKK-37
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal127väga heaKK-11
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Alderisland Angel Annika Natalja Šois123.5väga heaKK-12
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksST Hocline's Fiona Fairy Of Loch Kerttu Rahe122.5väga heaKK-13
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksOES Egor-Dego Bellerophontes Kerttu Rahe121väga heaKK-14-5
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Piirikoer Carry Maret Eimre121väga heaKK-14-5
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Dago Daganzo Gaida Helandi120.5väga heaKK-16
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksLAB Forest Fan Emma Triinu Laansalu119.5heaKK-17
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Elite Emanuele Kaiu Nappu117heaKK-18
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksST Inchmurrin Ivi Luht110.5heaKK-19
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksBOX Boxerworld Betty Kadri Tomasson98rahuldav
18.09.04 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Tefi-Tiandra Pille Lahesoo123väga heaKK-21
18.09.04 KK-2 võistlusURANAnu OksBLK Atlanda Liia Leer118heaKK-22
18.09.04 KK-2 võistlusURANAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi111heaKK-23
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Fanta Urve Lageda126.5väga heaKK-31
© 2010-2020 Mari Oblikas