EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksIS Sign Of Constancy Over The Rainbow Dagmar Tappo221III järkSK-VÕI5
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Lola Kei Kvanstrom218.5III järkSK-VÕI6
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBGR Volfrad Ellin's Golden Catlyn Marika Bander181I järkSK-ALG1
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMIX Gladiator Gornelius Eskimoski Domek Janeli Tikk145.5II järkSK-ALG2
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Ferry Ferari Kevin Kalle Kell138III järkSK-ALG3
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu127III järkSK-ALG4
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMIX Skipper Ege Taliaru125III järkSK-ALG5
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik183I järkSK-AVA1
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksCC Eaglemount Maya Bernadetta Livia Kask167I järkSK-AVA2
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova135.5III järkSK-AVA3
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko219.5III järkSK-EVÕI1
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman200III järkSK-EVÕI2
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann252.5II järkSK-VÕI1
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Amely Galina Filina223.5III järkSK-VÕI2
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kiviojadiskval.
08.01.11 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIDA Europa Prima iz Ksaro Chestnaya Igra Elena Butromeyeva174.5I järkSK-ALG1
08.01.11 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Koerustükk Red Dingo Indie Ove Laars150II järkSK-ALG2
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko184.5I järkSK-AVA1
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksALK Momento Amber Iveta Pukite157.5II järkSK-AVA2
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Delya Liia Juhani102III järkSK-AVA3
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299.5I järkSK-EVÕI1
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn232II järkSK-EVÕI2
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman224II järkSK-EVÕI3
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel175
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus285I järkSK-VÕI1
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe270.5I järkSK-VÕI2
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova265.5I järkSK-VÕI3
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas237.5II järkSK-VÕI4
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksHOV Asko Greta Rüütel169.5
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann157
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus187I järkSK-ALG1
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi181.5I järkSK-ALG2
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSHE Snow Life Chance To Win Ekaterina Akimova163I järkSK-ALG3
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCLK Milli Miller Võimas Samurai Aapo Jaanika Topkin159.5II järkSK-ALG4
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksGRO Champion Camus Formule Viktoria Jazõkova165.5I järkSK-AVA1
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus163.5I järkSK-AVA2
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksMAL Amely Galina Filina155II järkSK-AVA3
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova130III järkSK-AVA4
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Kämpfer Fänge Irisberta Christhina Vähman83
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu278.5I järkSK-EVÕI1
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Admirably Victory Nat's Galaxy Vladislava Akimova235II järkSK-EVÕI2
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko209.5III järkSK-EVÕI3
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksLAB Rechel Tropic Chans Irina Popjonoka274.5I järkSK-VÕI1
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn215III järkSK-VÕI2
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe167
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus katkestas
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaMAL Amely Galina Filina176I järkSK-ALG1
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann175.5I järkSK-ALG2
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas171.5I järkSK-ALG3
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaSLK Heleros Mikado Agle Oissar167I järkSK-ALG4
© 2010-2020 Mari Oblikas