EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets163I järkSK-ALG3
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai160I järkSK-ALG4
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksTER Conchita Regina Koemets156.5II järkSK-ALG5
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Karjapeni Aussie Karin Lassmann146II järkSK-ALG6
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksTER Brucelee Marina Õunapuu133III järkSK-ALG7
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova90.5
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist184.5I järkSK-AVA1
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau162I järkSK-AVA2
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid140.5II järkSK-AVA3
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas133III järkSK-AVA4
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer228.5II järkSK-VÕI1
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksTER Breston Kaili Puttonen207.5III järkSK-VÕI2
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak148.5
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi192I järkSK-ALG1
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi168.5I järkSK-ALG2
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau163.5I järkSK-ALG3
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist155.5II järkSK-ALG4
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid152.5II järkSK-ALG5
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Karjapeni Aussie Karin Lassmann133III järkSK-ALG6
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar108III järkSK-ALG7
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Faiter Erfolg Dieselbe Alvar Unuks106III järkSK-ALG8
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Flutwelle Derby Varju Kuusemets173.5I järkSK-AVA1
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer165.5I järkSK-AVA2
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak165I järkSK-AVA3
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDOB Smart Wood Hills Ilois Margit Pütsepp131III järkSK-AVA4
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets163.5I järkSK-ALG1
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDOB Hainide Lanno-Lannes Maris Siilmann154.5II järkSK-ALG2
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Windharmony Dreamer Aivi Räisänen140II järkSK-ALG3
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksTER Breston Kaili Puttonen133.5III järkSK-ALG4
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid127.5III järkSK-ALG5
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWT Ak Mil Vista Benton Priit Ratturkatkestas
18.07.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak168.5I järkSK-AVA1
18.07.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Diana Bianca Svetlana Zolotnikova84.5
18.07.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKSN Cessy Priit Rattur68.5
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Blordos Santos Ebe-Kai Kiviorg177.5I järkSK-ALG1
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Ophelia Ene Sikk169I järkSK-ALG2
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKSN Cessy Priit Rattur146II järkSK-ALG3
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Chess Sopretty We Salute You Kristi Jurtom139III järkSK-ALG4
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Nebrett Kristi Vaidla179I järkSK-AVA1
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu177.5I järkSK-AVA2
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksAKS Winz Sprate Little Twister Jana Adamson151II järkSK-AVA3
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet150II järkSK-AVA4
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksIKS Volfrad Avi'Krispi Inga Järv149.5II järkSK-AVA5
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Diana Bianca Svetlana Zolotnikova148II järkSK-AVA6
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer137III järkSK-AVA7
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Beretta Evelin Heinlo129III järkSK-AVA8
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSSN Pamela Sven Pekkenen118III järkSK-AVA9
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Felicity Katrin Kask74
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksTER Workaholic Da-Do-Ron-Ron Kirsti Vesanto187I järkSK-ALG1
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer186I järkSK-ALG2
© 2010-2020 Mari Oblikas