EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
12.01.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak236.5II järkSK-VÕI1
12.01.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva167.5
02.09.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn146II järkSK-ALG1
02.09.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Di-Fair Kadrily Sirel-Reppo137.5III järkSK-ALG2
02.09.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Olivia Liina Kümnik109III järkSK-ALG3
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa170.5I järkSK-AVA1
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets162I järkSK-AVA2
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi105.5III järkSK-AVA3
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBKK White Coastal Barbara Annika Rätsep88.5
02.09.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi277I järkSK-EVÕI1
02.09.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Tammikallion Cliffa Kaiffari Liia Pukki-Merivirta198III järkSK-EVÕI2
02.09.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva256I järkSK-VÕI1
02.09.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak177
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 180I järkSK-ALG1
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova175.5I järkSK-ALG2
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri172.5I järkSK-ALG3
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing169.5I järkSK-ALG4
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksGS Gagato Asterisk Piret Kannike164.5I järkSK-ALG5
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts160.5I järkSK-ALG6
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa151.5II järkSK-ALG7
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Desiree Demeter Eve Reheväli150II järkSK-ALG8
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi133III järkSK-ALG9
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn130III järkSK-ALG10
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB Strangest Tribe Bono Pille Saar46.5
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko179.5I järkSK-AVA1
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi168I järkSK-AVA2
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksCPK Heidelind's Take Me To Heaven Kaia Lõun160I järkSK-AVA3
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets153.5II järkSK-AVA4
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Curie Aet Leemet136.5III järkSK-AVA5
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman131III järkSK-AVA6
14.01.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu245.5II järkSK-EVÕI1
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak267I järkSK-VÕI1
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist222.5III järkSK-VÕI2
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi210III järkSK-VÕI3
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau152
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCPK Heidelind's Take Me To Heaven Kaia Lõun185.5I järkSK-ALG1
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets176I järkSK-ALG2
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 161I järkSK-ALG3
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Curie Aet Leemet150II järkSK-ALG4
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Great Gil Rita Sooman134.5III järkSK-ALG5
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLEO Kinglords Mr Alexander Helen Vaher108III järkSK-ALG6
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts100III järkSK-ALG7
28.06.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai165I järkSK-AVA1
28.06.06 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu225II järkSK-EVÕI1
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Woksebs Queen Birgit Tilk226II järkSK-VÕI1
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Tammikallion Cliffa Kaiffari Liia Pukki-Merivirta214.5III järkSK-VÕI2
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak146
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau131.5
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWLK Woksebs Queen Birgit Tilk183.5I järkSK-ALG1
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Ophelia Ene Sikk178.5I järkSK-ALG2
© 2010-2020 Mari Oblikas