EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)MIX Skipper Ege Taliaru87
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMIX Skipper Ege Taliaru125III järkSK-ALG5
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMPS Vetmar Livi Mishely Meloni Egle Bartnikas151.5II järkSK-ALG8
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Tex Tiger Einar Hansing92.5
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Heleros Tex Tiger Einar Hansing81heaKK-1
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksSLK Heleros Odelia Einar Hansing71rahuldavKK-22
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSHE Snow Life Chance To Win Ekaterina Akimova163I järkSK-ALG3
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva185
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva214III järkSK22
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva204III järkSK21
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Lexus Ele Valting117heaKK-13
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi90.5rahuldav
18.09.04 KK-2 võistlusURANAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi111heaKK-23
31.08.03 KK-2 võistlusURANAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi126väga heaKK-21
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksCC Eaglemount Fantasie Elen Nurmetaludiskval.
08.01.11 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIDA Europa Prima iz Ksaro Chestnaya Igra Elena Butromeyeva174.5I järkSK-ALG1
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Thunderbolt Elena Kravchenko182I järkSK-ALG1
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko172
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko211III järkSK15
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko138.5III järkSK-ALG4
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Es'beryll Anni Donna Eleri Ehamaa80heaKK-2
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Ironda Kuraz Elite Eliise Aasa70rahuldavKK-1
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksTER Melin Lee Daw Thin Tarass Eliko Melb181I järkSK-AVA1
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaTER Melin Lee Daw Thin Tarass Eliko Melb151.5II järkSK-AVA3
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Clara Dynamic Quest Elin Sild201.5III järkSK11
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Fire Rock Grima Elin Sild184
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksBC Clara Dynamic Quest Elin Sild82heaKK-13
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)CPK Oldercland Gilaris Emiliya Nikolaeva275I järkSK-EVÕI5
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fab Cratt Ene Rand124.5III järkSK-ALG3
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Ophelia Ene Sikk178.5I järkSK-ALG2
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Ophelia Ene Sikk169I järkSK-ALG2
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Alfrastar Ene Vagur-Saarinen75rahuldavKK-14
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Irria del Mediano Eneken Orav129väga heaKK-32
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Irria del Mediano Eneken Orav102.5rahuldav
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Seedorf Eneken Orav127väga heaKK-11
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksDOB Seedorf Eneken Orav89.5rahuldav
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren177.5I järkSK-ALG3
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren156II järkSK-ALG5
04.11.12 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren81heaKK-3
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksMIX Otto Enn Ainsalu115heaKK-15
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksJRT Just Patrick van Statum Epp Keevallik93
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksJRT Just Patrick van Statum Epp Keevallik131III järkSK-ALG3
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Yarko Epp Maltis123.5väga heaKK-12
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksBC Jako Deabei Ergo Ojaste82heaKK-1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksVLK Estrellest Xarrety Erki Muru81heaKK-1
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksSLK Estrellest Diola Def Erkki Siirakdiskval.
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Allsaare Buran Esta Kookmaa62mitterahuldav
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Piirikoer Ferdinand Esta Kookmaa88heaKK-11
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Allsaare Buran Esta Kookmaa87heaKK-12
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Eros Esta Ratnik109.5heaKK-36
© 2010-2020 Mari Oblikas