EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksROT Real Diamond Rottwelite One Eston Karnaskind95väga heaKK-31
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksBOX Canis Gomeisa Flaky Blanda Eve Eisenschmidt123väga heaKK-1
05.09.09 SK-VÕI võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaAMB CHR Dog's Chrystal Eve Hõbemets162.25
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB CHR Dog's Chrystal Eve Hõbemets172I järkSK-ALG1
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksBOX Golden Amulette Concerto Brillante Eve Makke73rahuldavKK-14
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorBOX Raftsman Ruby Of Golden Amulette Eve Makke112heaKK-14
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Õnnex Eve Pungas73rahuldavKK-35
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Desiree Demeter Eve Reheväli156.5II järkSK-AVA3
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorVLK Estrellest Desiree Demeter Eve Reheväli156.25II järkSK-ALG5
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Desiree Demeter Eve Reheväli150II järkSK-ALG8
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Ratsumestarin Gandalf Eveli Kauksi77rahuldavKK-14-5
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Beretta Evelin Heinlo129III järkSK-AVA8
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Stark Fassen Evelyn Evgeni Kozlov153.5II järkSK-AVA1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksROT Boxlee T-Rex Evi Peterson89heaKK-1
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksLAB Huntkey Lancelot Evi Peterson86heaKK-22
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel129.5
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel175
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel103
05.09.09 SK-VÕI võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel180.75
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel148II järkSK-ALG6
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Tip Top Evi Reitel179I järkSK-ALG3
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksHPK Minathe's Narda-Trix Evi Vahtrik137III järkSK-ALG4
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksDOB Phantasy De Grande Vinko Gaida Helandi97.5rahuldav
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Dago Daganzo Gaida Helandi120.5väga heaKK-16
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Dago Daganzo Gaida Helandi105heaKK-14
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Desh Miracle Galina Feodorova197I järkSK-AVA1
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Wonder Westspacy Galina Feodorova209III järkSK-EVÕI8
27.10.13 SK-EVÕI eksamTSKKAnu OksMAL Amely Galina Filina247II järkSK-EVÕI
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMAL Amely Galina Filina193.5III järkSK-VÕI3
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Amely Galina Filina223.5III järkSK-VÕI2
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksMAL Amely Galina Filina155II järkSK-AVA3
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaMAL Amely Galina Filina176I järkSK-ALG1
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Vapper Viola Galina Murel56mitterahuldav
25.04.04 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's El Grafito Galina Šeršneva73.5
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Estrellest Zuzanne Geron Perendskatkestas
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksHOV Custos Liminis Aurelia Greta Rüütel255.5II järkSK14
07.07.18 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel236.5II järkSK21
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksHOV Custos Liminis Aurelia Greta Rüütel175I järkSK-ALG2
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel251.5II järkSK22
04.07.15 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel182
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksHOV Asko Greta Rüütel223.5III järkSK-EVÕI4
02.06.12 SK-EVÕI võistlusAKTIIVAnu OksHOV Asko Greta Rüütel257.5I järkSK-EVÕI2
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksHOV Asko Greta Rüütel169.5
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksHOV Asko Greta Rüütel207.5III järkSK-VÕI1
08.08.09 SK-VÕI võistlusURANAnu OksHOV Asko Greta Rüütel214III järkSK-VÕI1
03.05.08 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksHOV Asko Greta Rüütel127.5III järkSK-AVA1
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorHOV Asko Greta Rüütel168.75I järkSK-ALG2
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Banana Bender Super Trouper Grete Ohak158.5II järkSK-ALG6
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksSLK Gospodin Rostov Shagan Gunnar Alamaa66mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksIWT Sonas Kristoll Always Happy Hanna-Maria Zeilanova76rahuldavKK-1
© 2010-2020 Mari Oblikas