EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer165.5I järkSK-AVA2
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer137III järkSK-AVA7
14.12.03 SK-AVA eksamESTÜAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer135III järkSK-AVA
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer186I järkSK-ALG2
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksAT Katherina's Land Some Marathon Inger Kuuskatkestas
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksNSR Active Asics Adelheid Ingrid Eha143.5II järkSK-ALG9
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Kronis Mirta Ingrid Mahoni113heaKK-37
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Windbeutel Airin Ingrid Mahoni127.5väga heaKK-33
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin92väga heaKK-32
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin89heaKK-21
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Wunderstern Felicitala Innar Kaasik67mitterahuldav
07.07.18 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksMIX L Leiko Ken Irena Tammesoo171I järkSK-ALG2
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksIS Summersweet Ellinor Irene Ploom170.5I järkSK-ALG4
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Assauwehof Eden Irina Andrejeva130III järkSK-ALG10
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SLK Assauwehof Eden Irina Andrejeva158II järkSK-ALG5
18.07.15 SK3 võistlusKAGUAnu OksLAB Silver Sky Reima's Irina Popjonoka284.5I järkSK31
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)LAB Silver Sky Reima's Irina Popjonoka177I järkSK-AVA2
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)LAB Rechel Tropic Chans Irina Popjonoka259.5I järkSK-EVÕI6
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksLAB Rechel Tropic Chans Irina Popjonoka274.5I järkSK-VÕI1
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Nexus Irja Toome90väga heaKK-32
23.09.07 KK-3 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Estrellest Nexus Irja Toome121väga heaKK-32
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksMIX Chara Iti Kall118.5heaKK-12
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)ALK Momento Amber Iveta Pukite253.5II järkSK-VÕI1
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksALK Momento Amber Iveta Pukite157.5II järkSK-AVA2
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksST Inchmurrin Ivi Luht110.5heaKK-19
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Tenerife Jaan Hiienurm98.5rahuldav
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksLAB Fine Label Arthurus Jaana Vain124väga heaKK-11
08.09.05 SK-ALG võistlusESTÜAnu OksLAB Fine Label Arthurus Jaana Vain126.5III järkSK-ALG2
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSSN Phoenix Emperor Power Spice Jaanika Kuldmaadiskval.
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCLK Milli Miller Võimas Samurai Aapo Jaanika Topkin159.5II järkSK-ALG4
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Bagira Jaano Martin Ots136võrratuKK-1
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksALK Peak River Fab Cratt Jaanus Rand211.5III järkSK17
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Randkatkestas
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Randdiskval.
04.07.15 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Rand154III järkSK12
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksAKS Winz Sprate Little Twister Jana Adamson151II järkSK-AVA3
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli84heaKK-22
15.07.17 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli185.5I järkSK-ALG1
18.07.15 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli83heaKK-21
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Centaur Janec Mururand73rahuldavKK-37
16.03.19 SK1 võistlusTAKOAnu OksTER U Are So Unique Z Kovarny Janeli Tikk235.5II järkSK13
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksMIX Gladiator Gornelius Eskimoski Domek Janeli Tikk163.5
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMIX Gladiator Gornelius Eskimoski Domek Janeli Tikk145.5II järkSK-ALG2
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots242II järkSK35
19.05.18 SK2 võistlusIPSONAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots258I järkSK21
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots287.5I järkSK12
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots173I järkSK-ALG2
08.08.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots152.5II järkSK-ALG1
11.01.14 SK2 võistlusTAKOAnu OksMIX Mona Janne Koots253.5II järkSK22
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksMIX Mona Janne Koots244II järkSK-VÕI1
© 2010-2020 Mari Oblikas