EST
|
ENG
ÜRITUSTE KALENDER
KATSETULEMUSTE OTSING
KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD
TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING
AASTA PARIMAD
AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE
MM-VÕISTLUSED
Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
kuni:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
Ala:
(kõik)
(kõik va agility)
A-katse – Jäljekatse
IAD / AD – Vastupidavuskatse
AG – Agility
B-katse – Kuulekusekatse
BC-katse – Teenistuskoerte katse
BH – Ühiskonnakõlblikkuse test
C-katse – Kaitsekatse
IFH / FH – Erijäljekatse
IBGH – IBGH kuulekusekatse
IGP / IPO – RV teenistuskoerte katse
IGP-FH / IPO-FH – RV erijäljekatse
IPO-R – RV päästekatse
KK – Kuulekuskoolitus
PJK – Põllujäljekatse
RK – Rallikuulekus
SchH – Teenistuskoerte katse
SK – Sõnakuulelikkus
VP – Veepääste
VPG – Teenistuskoerte katse
Klass:
Hinne:
Katsetüüp:
(kõik)
eksam
võistlus
Korraldaja:
(kõik)
Agility Arenguselts
Agility Pluss
Agilityklubi A-Koer
DogVActive Koertekool
Eesti Agilityliit
Eesti Austraalia Lambakoerte tõuühing
Eesti Bernhardiini Tõuühing
Eesti Bokseriühing
Eesti Dalmaatsia Koerte Tõuühing
Eesti Dobermanniühing
Eesti Jack Russelli Terjerite Tõuühing
Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu
Eesti Koeraspordiliit
Eesti Newfoundlandi Koerte ja Landseeride TÜ
Eesti Newfoundlandi Koerte Klubi
Eesti Otsingukoerte Klubi
Eesti Päästekoerte Ühing
Eesti Retriiverite Tõuühing
Eesti Rottweileriühing
Eesti Saksa Lambakoerte Ühing
Eesti Setterite Klubi
Eesti Šnautserite Klubi
Eesti Šoti Terjerite Tõuühing
Eesti Šveitsi Alpi Karjakoerte Tõuühing
Eesti Valgete Lambakoerte Tõuühing
Haapsalu Koerakasvatajate Klubi
Ida-Virumaa Koerasõprade Klubi Lucky
Kagu-Eesti Kennelklubi
Keila Koerasõprade Klubi "Ipson"
Kesk-Eesti Saksa Lambakoerte Klubi "Maximus"
Klubi Kuldkoer
Klubi Sportkoer
Koeraspordiklubi Delta
Koeraspordiklubi Koerus
Koeraspordiklubi Topdog
Koerte Dressuurikool "Canis"
Koerteklubi "Aktiiv"
Koerteklubi "Articus"
Koerteklubi "Margman"
Koerteklubi "Tartu Bokser"
Koerteklubi ActiveDog
Koerteklubi Säde
Koerteklubi Vile
Koertekool Tubli
MTÜ Kurimuri
MTÜ Vauh
Narva Koerakasvatajate Selts
Narva Saksa Lambakoerte Klubi "Harandus"
Pärnu Agility
Pärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi
Pärnumaa Koeraspordi Akadeemia
Pärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber"
Rakvere Koeraspordi Klubi
Rakvere Koertesõprade Klubi
Rally-O Koeraspordiklubi
Raplamaa Koerasõprade Selts
Raplamaa Koerteklubi
Saaremaa Koerakasvatajate Klubi
Saarlaste Agilityklubi
SKA Teenistuskoerte Koolituskeskus
Tarkade Koerte Klubi
Tartu Koerte Klubi AMUR
Tartu Saksa Lambakoerte Klubi "Uran"
Tartu Trennid
Teenistus- ja Spordikoerte Klubi
Teenistuskoerte Klubi "Domino Center"
Valga Koerteklubi
Viimsi Koer
Virumaa Koerteklubi
Koeratõug:
(kõik)
airedale'i terjer
akita
alaska malamuut
ameerika buldog
ameerika kokkerspanjel
ameerika staffordshire'i terjer
ameerika väike lambakoer
argentiina dogi
austraalia karjakoer
austraalia kelpie
austraalia lambakoer
austraalia terjer
baieri verekoer
barbet
basenji
basset hound
beagle
beauceron
bedlingtoni terjer
belgia lambakoer groenendael
belgia lambakoer laekenois
belgia lambakoer malinois
belgia lambakoer tervueren
bernhardiin, lühikarvaline
bernhardiin, pikakarvaline
berni alpi karjakoer
bologna bichon
bordercollie
borderterjer
bordoo dogi
bostoni terjer
brasiilia fila
brasiilia terjer
bretooni liivakarva basset
bretooni spanjel
briard
brüsseli grifoon
bullterjer
cairni terjer
cavalier king charles spanjel
chesapeake bay retriiver
chihuahua, lühikarvaline
chihuahua, pikakarvaline
chodsky pes
chow chow
clumberspanjel
collie, lühikarvaline
collie, pikakarvaline
dalmaatsia koer
dobermann
drenthe'i linnukoer
eesti hagijas
entlebuchi alpi karjakoer
etna cirneco
eurasier
flaami karjakoer
foksterjer, karmikarvaline
foksterjer, siledakarvaline
gascogne'i väike sinine hagijas
gordoni setter
grööni koer
habecollie
hall norra põdrakoer
hannoveri verekoer
havanna bichon
hiina harjaskoer
hispaania veekoer
hollandi lambakoer, karmikarvaline
hollandi lambakoer, lühikarvaline
hollandi lambakoer, pikakarvaline
hollandi väike veelinnukoer
horvaatia lambakoer
hovawart
ibiza podenco, lühikarvaline
ida-euroopa lambakoer
ida-siberi laika
iiri hundikoer
iiri pehmekarvaline nisuterjer
iiri puna-valge setter
iiri punane setter
iiri terjer
inglise buldog
inglise hurt
inglise kääbusterjer
inglise kokkerspanjel
inglise pointer
inglise setter
inglise springerspanjel
islandi lambakoer
itaalia corso
itaalia linnukoer
itaalia väikehurt
jaapani spits
jack russell'i terjer
jakuudi laika
jämtlandi koer
kääbusbullterjer
kääbuspinšer
kääbuspuudel
kääbusšnautser
kääbustaks, karmikarvaline
kääbustaks, lühikarvaline
kääbustaks, pikakarvaline
käharakarvaline bichon
karjala karukoer
kaukaasia lambakoer
keeshond/wolfspitz
kerry blue terjer
kesk-aasia lambakoer
kiharakarvaline retriiver
komondor
kromfohrlandi koer
kuldne retriiver
küülikutaks, karmikarvaline
küülikutaks, lühikarvaline
küülikutaks, pikakarvaline
lääne-göta spits
lääne-siberi laika
labradori retriiver
lancashire'i heeler
landseer
lapi porokoer
leonberger
lhasa apso
lõuna-vene lambakoer
mallorca dogi
manchesteri terjer
mehhiko karvutu koer
mops
mudi
newfoundlandi koer
norra lunnikoer
norwichi terjer
nova scotia retriiver
papillon
parson russell'i terjer
pesukarukoer
phalene
pikardia lambakoer
pomeranian
poola lauskmaa-lambakoer
portugali lambakoer
Praha rotipüüdja
prantsuse buldog
puli
pumi
pürenee lambakoer, pikakarvaline
pürenee lambakoer, siledakoonuline
rodeesia ridgeback
romagna veekoer
rottweiler
saksa bokser
saksa dogi
saksa jahiterjer
saksa karmikarvaline linnukoer
saksa keskmine spits
saksa lambakoer
saksa lühikarvaline linnukoer
saksa pinšer
saksa spanjel
saksa väike spits
samojeedi koer
schapendoes
schipperke
šetlandi lambakoer
shar pei
shiba
siberi husky
siledakarvaline retriiver
skye terjer
šnautser
soome lapikoer
soome püstkõrv
šoti terjer
staffordshire'i bullterjer
suur puudel
suur šveitsi alpi karjakoer
suuršnautser
šveitsi valge lambakoer
taani-rootsi õuekoer
tai ridgeback
taks, karmikarvaline
taks, lühikarvaline
taks, pikakarvaline
tiibeti mastif
tõutu
toy-puudel
tšehhi terjer
tšehhoslovakkia huntkoer
ungari karmikarvaline linnukoer
ungari lühikarvaline linnukoer
vaaraokoer
väike brabandi grifoon
väike puudel
vana-inglise lambakoer
vendeen'i suur basset-grifoon
vendeen'i väike basset-grifoon
vene hurt - borzoi
vene jahispanjel
vene laiguline hagijas
vene must terjer
vene toy
vene-euroopa laika
verekoer
weimari linnukoer, lühikarvaline
welsh corgi cardigan
welsh corgi pembroke
welshi springerspanjel
welshi terjer
west highlandi terjer
whippet
yorkshire'i terjer
Koera sugu:
(kõik)
emane
isane
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust
(19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
eelmine
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
...
23
järgmine
Aeg
Ala
Katse
Korraldaja
Kohtunik
Tõug
Koer
Koerajuht
Punktid
Hinne
Tulemus
Koht
30.01.05
SK-AVA
võistlus
TAKO
Anu Oks
KUL
Eucalyptus Herkus
Inge Vollmer
165.5
I järk
SK-AVA
2
25.01.04
SK-AVA
võistlus
TAKO
Anu Oks
KUL
Eucalyptus Herkus
Inge Vollmer
137
III järk
SK-AVA
7
14.12.03
SK-AVA
eksam
ESTÜ
Anu Oks
KUL
Eucalyptus Herkus
Inge Vollmer
135
III järk
SK-AVA
16.07.03
SK-ALG
võistlus
TAKO
Anu Oks
KUL
Eucalyptus Herkus
Inge Vollmer
186
I järk
SK-ALG
2
10.10.15
KK-1
võistlus
EVLÜ
Anu Oks
AT
Katherina's Land Some Marathon
Inger Kuus
katkestas
16.03.19
SK-ALG
võistlus
TAKO
Anu Oks
NSR
Active Asics Adelheid
Ingrid Eha
143.5
II järk
SK-ALG
9
17.09.05
KK-3
võistlus
ESLÜ
Anu Oks
SLK
Kronis Mirta
Ingrid Mahoni
113
hea
KK-3
7
12.05.02
KK-3
võistlus
ESLÜ
Anu Oks
SLK
Windbeutel Airin
Ingrid Mahoni
127.5
väga hea
KK-3
3
15.09.18
KK-3
võistlus
EKL-KKK
Anu Oks
MAL
Arabic Z Pekla
Ingrid-Olga Verliin
92
väga hea
KK-3
2
12.05.18
KK-2
võistlus
KAGU
Anu Oks
MAL
Arabic Z Pekla
Ingrid-Olga Verliin
89
hea
KK-2
1
24.05.08
KK-1
võistlus
ESLÜ
Anu Oks
SLK
Wunderstern Felicitala
Innar Kaasik
67
mitterahuldav
07.07.18
SK-ALG
võistlus
AKTIIV
Anu Oks
MIX
L Leiko Ken
Irena Tammesoo
171
I järk
SK-ALG
2
20.05.06
SK-ALG
võistlus
IPSON
Marja Ala-Nikkola, Anu Oks
IS
Summersweet Ellinor
Irene Ploom
170.5
I järk
SK-ALG
4
23.02.13
SK-ALG
võistlus
TAKO
Anu Oks
SLK
Assauwehof Eden
Irina Andrejeva
130
III järk
SK-ALG
10
27.01.13
SK-ALG
võistlus
LUCKY
Timo Pussinen, Anu Oks (ALG)
SLK
Assauwehof Eden
Irina Andrejeva
158
II järk
SK-ALG
5
18.07.15
SK3
võistlus
KAGU
Anu Oks
LAB
Silver Sky Reima's
Irina Popjonoka
284.5
I järk
SK3
1
27.01.13
SK-AVA
võistlus
LUCKY
Timo Pussinen, Anu Oks (ALG)
LAB
Silver Sky Reima's
Irina Popjonoka
177
I järk
SK-AVA
2
27.01.13
SK-EVÕI
võistlus
LUCKY
Timo Pussinen, Anu Oks (ALG)
LAB
Rechel Tropic Chans
Irina Popjonoka
259.5
I järk
SK-EVÕI
6
19.06.10
SK-VÕI
võistlus
TAKO
Anu Oks
LAB
Rechel Tropic Chans
Irina Popjonoka
274.5
I järk
SK-VÕI
1
24.05.08
KK-3
võistlus
ESLÜ
Anu Oks
SLK
Estrellest Nexus
Irja Toome
90
väga hea
KK-3
2
23.09.07
KK-3
võistlus
MAXIMUS
Anu Oks
SLK
Estrellest Nexus
Irja Toome
121
väga hea
KK-3
2
23.09.07
KK-1
võistlus
MAXIMUS
Anu Oks
MIX
Chara
Iti Kall
118.5
hea
KK-1
2
27.01.13
SK-VÕI
võistlus
LUCKY
Timo Pussinen, Anu Oks (ALG)
ALK
Momento Amber
Iveta Pukite
253.5
II järk
SK-VÕI
1
08.01.11
SK-AVA
võistlus
TAKO
Anu Oks
ALK
Momento Amber
Iveta Pukite
157.5
II järk
SK-AVA
2
18.09.04
KK-1
võistlus
URAN
Anu Oks
ST
Inchmurrin
Ivi Luht
110.5
hea
KK-1
9
19.08.02
KK-1
eksam
PÄRNU
Anu Oks
SLK
Estrellest Tenerife
Jaan Hiienurm
98.5
rahuldav
08.09.06
KK-1
võistlus
IPSON
Anu Oks
LAB
Fine Label Arthurus
Jaana Vain
124
väga hea
KK-1
1
08.09.05
SK-ALG
võistlus
ESTÜ
Anu Oks
LAB
Fine Label Arthurus
Jaana Vain
126.5
III järk
SK-ALG
2
15.09.18
KK-3
võistlus
EKL-KKK
Anu Oks
SSN
Phoenix Emperor Power Spice
Jaanika Kuldmaa
diskval.
19.06.10
SK-ALG
võistlus
TAKO
Anu Oks
CLK
Milli Miller Võimas Samurai Aapo
Jaanika Topkin
159.5
II järk
SK-ALG
4
03.07.01
KK-1
eksam
HAAPSALU
Anu Oks
SLK
Bagira
Jaano Martin Ots
136
võrratu
KK-1
07.07.18
SK1
võistlus
AKTIIV
Anu Oks
ALK
Peak River Fab Cratt
Jaanus Rand
211.5
III järk
SK1
7
29.05.16
SK1
võistlus
SAAREAG
Anu Oks
JRT
Scarlett Bevy Jr Secret Hope
Jaanus Rand
katkestas
10.10.15
KK-2
võistlus
EVLÜ
Anu Oks
JRT
Scarlett Bevy Jr Secret Hope
Jaanus Rand
diskval.
04.07.15
SK1
võistlus
AKTIIV
Anu Oks
JRT
Scarlett Bevy Jr Secret Hope
Jaanus Rand
154
III järk
SK1
2
25.01.04
SK-AVA
võistlus
TAKO
Anu Oks
AKS
Winz Sprate Little Twister
Jana Adamson
151
II järk
SK-AVA
3
12.05.18
KK-2
võistlus
KAGU
Anu Oks
MIX
Bentley
Jana Mängli
84
hea
KK-2
2
15.07.17
SK-ALG
võistlus
KAGU
Anu Oks
MIX
Bentley
Jana Mängli
185.5
I järk
SK-ALG
1
18.07.15
KK-2
võistlus
KAGU
Anu Oks
MIX
Bentley
Jana Mängli
83
hea
KK-2
1
19.11.11
KK-3
võistlus
ARTICUS
Anu Oks
SLK
Centaur
Janec Mururand
73
rahuldav
KK-3
7
16.03.19
SK1
võistlus
TAKO
Anu Oks
TER
U Are So Unique Z Kovarny
Janeli Tikk
235.5
II järk
SK1
3
08.08.15
SK2
võistlus
TAKO
Anu Oks
MIX
Gladiator Gornelius Eskimoski Domek
Janeli Tikk
163.5
09.06.12
SK-ALG
võistlus
TAKO
Anu Oks
MIX
Gladiator Gornelius Eskimoski Domek
Janeli Tikk
145.5
II järk
SK-ALG
2
16.03.19
SK3
võistlus
TAKO
Anu Oks
BC
Icepeak Ray's Fellow Dreamer
Janne Koots
242
II järk
SK3
5
19.05.18
SK2
võistlus
IPSON
Anu Oks
BC
Icepeak Ray's Fellow Dreamer
Janne Koots
258
I järk
SK2
1
07.01.17
SK1
võistlus
TAKO
Anu Oks
BC
Icepeak Ray's Fellow Dreamer
Janne Koots
287.5
I järk
SK1
2
05.03.16
SK-ALG
võistlus
TAKO
Anu Oks
BC
Icepeak Ray's Fellow Dreamer
Janne Koots
173
I järk
SK-ALG
2
08.08.15
SK-ALG
võistlus
TAKO
Anu Oks
BC
Icepeak Ray's Fellow Dreamer
Janne Koots
152.5
II järk
SK-ALG
1
11.01.14
SK2
võistlus
TAKO
Anu Oks
MIX
Mona
Janne Koots
253.5
II järk
SK2
2
15.09.13
SK-VÕI
võistlus
URAN
Anu Oks
MIX
Mona
Janne Koots
244
II järk
SK-VÕI
1
eelmine
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
...
23
järgmine