EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
31.07.10 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Exe Heli Reili85heaKK-31
26.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Serri Tarmo Annus85heaKK-2
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Aischa Zo Sebesa Kaidi Kobar86heaKK-16
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Akira Kerli Kurvits86heaKK-11
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksLAB Huntkey Lancelot Evi Peterson86heaKK-22
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas86heaKK-2
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)MIX Skipper Ege Taliaru87
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Rosy Birgit Piho87heaKK-11
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Wildfire Wanda Monika Rusing87heaKK-11
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Allsaare Buran Esta Kookmaa87heaKK-12
29.08.10 KK-1 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Millimeeter Annika Maripuu87heaKK-11
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar87rahuldav
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksLAB Allihuupan Cotton Candy Anneli Lints88heaKK-15
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Inxest Simba Rando Rämmeld88heaKK-1
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva88heaKK-21
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Piirikoer Ferdinand Esta Kookmaa88heaKK-11
31.07.10 KK-1 võistlusURANAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi88heaKK-11
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBKK White Coastal Barbara Annika Rätsep88.5
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksROT Boxlee T-Rex Evi Peterson89heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksVLK Leroy vom Durbuscher Forst Urve Kallavus89heaKK-1
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin89heaKK-21
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Akira Kerli Kurvits89heaKK-14
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Unerschrocken Prada Nelli Sõptšenko89heaKK-32
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Fest Kiefer Barcelona Reet Reimann89heaKK-1
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 89heaKK-3
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorBKK White Coastal Barbara Annika Rätsep89
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksBKK White Coastal Barbara Annika Rätsep89
12.06.05 KK-1 võistlusSAAREAnu OksSLK Piirikoer Indy Maire Saar89.5rahuldav
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksDOB Seedorf Eneken Orav89.5rahuldav
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksHOV Custos Liminis Aragon Madi Nõmm90väga heaKK-33-4
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Unerschrocken Aik Tatjana Tšernjakova90väga heaKK-33-4
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Rogerwiek Cool Casanova Merlin Raud90väga heaKK-13
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Assuwehof Donner Rita Tehvo90väga heaKK-1
30.06.12 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova90
25.07.09 KK-1 eksamIPSONAnu OksMAL Arina Mirjam Kustov90väga heaKK-1
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Nexus Irja Toome90väga heaKK-32
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi90.5rahuldav
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova90.5
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi91väga heaKK-12
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksLAB Karamon Barabas Zorjana Mural91väga heaKK-1
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Heleros Cindy Aarne Altmets91väga heaKK-31
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Satine Rouge Tiina Tammera91
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Fest Kiefer Admiral Cobra Heli Reili91rahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Schwarze Libelle Agatha Maire Õunmaa92väga heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Fööniks Farah-Frist Merike Võsu92väga heaKK-1
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin92väga heaKK-32
12.05.18 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar92väga heaKK-11
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksDOB Legrant Land Campary Flox Liisa Zjabrikova92väga heaKK-11
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Estrellest Öömust Blacky Priit Tammesoo92väga heaKK-31
23.07.11 KK-2 võistlusKAGUAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik92väga heaKK-21
© 2010-2022 Mari Oblikas