EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Tex Tiger Einar Hansing92.5
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Chic Caron Kairi Liiv93väga heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksALK Landzett Coyboy From Finland Annika Parv93väga heaKK-1
04.10.09 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksMIX Mona Janne Koots93väga heaKK-11
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksJRT Just Patrick van Statum Epp Keevallik93
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova94
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn94.5
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Frank Anna Luik94.5rahuldav
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksROT Real Diamond Rottwelite One Eston Karnaskind95väga heaKK-31
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksEKK Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor Hedi Peterson95väga heaKK-11
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Rosel Annika Palm95rahuldav
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Kelvin Helle Kaljula95.5rahuldav
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksTER Melin Lee Dinryan Merell Marilin Kooskora96võrratuKK-31
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorST Hocline's Originally Obdurate Urmas Kuum96
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Vanessa Victoria Anne Nurmik96rahuldav
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksLAB Fine Label Aaliyah Ilona Senetskaja96.5
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Aussenhaus Esto Arne Kadanik97rahuldav
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksKO Päikese Paiste Singera ?97rahuldav
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Maleficent Black Ruby Marelle Papli97.5
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksDOB Phantasy De Grande Vinko Gaida Helandi97.5rahuldav
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksBOX Boxerworld Betty Kadri Tomasson98rahuldav
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Tenerife Jaan Hiienurm98.5rahuldav
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman100
17.11.07 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar100rahuldav
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 100III järkSK-ALG4
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts100III järkSK-ALG7
28.09.03 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Cacao Casanova Anu Vesterinen100.5rahuldav
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Margman Orpheus Kai Raud101III järkSK-ALG
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksGS Yukki Hill Shaman's Eye Alisa Lavrova101.5III järkSK-ALG9
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Ürmelly Karneli Tõnning101.5rahuldav
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Noble Napoleon Velge Järveots102III järkSK-ALG12
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Delya Liia Juhani102III järkSK-AVA3
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksSSN Gloris Heidy Ragne Oja102III järkSK-AVA6
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Irria del Mediano Eneken Orav102.5rahuldav
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Ly-Lafemme Linda Käär102.5rahuldav
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel103
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet103.5
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksSSN Gloris Habanera Sergei Mirošnikov103.5rahuldav
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBKK Private-Stefal Evita Marion Mägi 104III järkSK-ALG4
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri104III järkSK-ALG10
23.09.07 KK-2 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Jessi Kairi Sommerman105heaKK-21
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Öömust Blacky Priit Tammesoo 105heaKK-38
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksST Hocline's Fiona Fairy Of Loch Kerttu Rahe105heaKK-24
26.08.06 KK-3 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko105heaKK-31-2
26.08.06 KK-3 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Argos Sirje Kaldamäe105heaKK-31-2
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau105heaKK-33
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko105heaKK-37
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Dago Daganzo Gaida Helandi105heaKK-14
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi105.5III järkSK-AVA3
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik105.5heaKK-37
© 2010-2022 Mari Oblikas