EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksMIX Ralf Aadu Kroon119heaKK-1
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist119heaKK-22
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Orlando Siiri Hundimägi119heaKK-34
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksSIL Starworkers Risky Business Aet Toose119.5III järkSK-AVA4
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBGR Sign of Constancy Apple Luise Leemet119.5III järkSK-ALG6
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Piirikoer Carry Maret Eimre119.5heaKK-33
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksLAB Forest Fan Emma Triinu Laansalu119.5heaKK-17
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko119.5heaKK-33
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksMIX Jenny Aire Remmelg120III järkSK-ALG3
30.09.06 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Lexer Ilvi Rimm120väga heaKK-31
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Orbie Aarne Altmets120väga heaKK-31
07.07.18 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksSN Lilith Khagrass Aet Kaljuste120.5III järkSK-ALG3
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksSLK Heleros Miko Ülle Üksik120.5väga heaKK-32
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Dago Daganzo Gaida Helandi120.5väga heaKK-16
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksROT Krissmade Cid Tsiitsero Kristi Kostenok120.5väga heaKK-11
28.09.03 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Zilan iz Zoosfery Katleen Lukin120.5väga heaKK-21
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas120.5väga heaKK-22-3
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Briatore Archi Peep Arro120.5väga heaKK-22-3
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK Estrellest Lucky Hele Järv121III järkSK-AVA5
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Allsaare Assol Heli Reili121väga heaKK-2
23.09.07 KK-3 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Estrellest Nexus Irja Toome121väga heaKK-32
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal121väga heaKK-22
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksROT Bjarni Liina Noor121väga heaKK-35
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksOES Egor-Dego Bellerophontes Kerttu Rahe121väga heaKK-14-5
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Piirikoer Carry Maret Eimre121väga heaKK-14-5
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas121väga heaKK-33
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estredet Kathleen Helgi Toomla121väga heaKK-21
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Hobby Kristi Kadakas121.5väga heaKK-2
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksVIZ Gyrkovari Lelkes Piret Oja122III järkSK-ALG6
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksWSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu122
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi122väga heaKK-1
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Vikkervaaran Velmu-Veela Katja Hakkarainen122väga heaKK-21
26.08.06 KK-2 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Naks Ülle Rauk122väga heaKK-21
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova122väga heaKK-22
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Connie Mirjam Kangur122väga heaKK-1
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Onaoma De-Light Aivo Oblikas122.5väga heaKK-34
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksST Hocline's Fiona Fairy Of Loch Kerttu Rahe122.5väga heaKK-13
15.07.17 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Õnnelik Brita Birgit Vana123III järkSK-ALG2
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Beke-Biene Hanna-Maria Zeilanova123väga heaKK-21
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik123väga heaKK-11
18.09.04 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Tefi-Tiandra Pille Lahesoo123väga heaKK-21
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Rayntes Boss Tiiu Lepp123väga heaKK-32
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Kronis Lisbeth Piret Kants123väga heaKK-11
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksBOX Canis Gomeisa Flaky Blanda Eve Eisenschmidt123väga heaKK-1
01.05.09 SK-ALG võistlusURANAnu OksAMB Jeff Tenesco Neraka Kelli Bachmann123.5III järkSK-ALG1
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Grozny Alaska Kristi Pai123.5väga heaKK-11
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi123.5väga heaKK-12
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm123.5väga heaKK-32
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Alderisland Angel Annika Natalja Šois123.5väga heaKK-12
25.04.04 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksTER Bellemere Reet Soekõrv123.5III järkSK-AVA3
© 2010-2022 Mari Oblikas