EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksBC Jako Deabei Ergo Ojaste82heaKK-1
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Pippa Ave Oppo70rahuldavKK-1
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Ironda Kuraz Elite Eliise Aasa70rahuldavKK-1
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Nuusu Allan Tibar64mitterahuldav
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Sofi Helena Kask62mitterahuldav
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksCC Eaglemount Fantasie Elen Nurmetaludiskval.
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksSLK Estrellest Diola Def Erkki Siirakdiskval.
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksSLK Defendervil Gremlin Rita Uuetaludiskval.
29.11.15 KK-3 eksamVIKOAnu OksMAL Mecberger Onni Raul Bamberg85heaKK-3
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva188.5I järkSK-ALG1
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksDOB Hainide Lanno-Lannes Maris Siilmann174I järkSK-ALG2
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksBOX Raftsman Private Dancer Kadri Vallimäe138.5III järkSK-ALG3
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksHPK Minathe's Narda-Trix Evi Vahtrik137III järkSK-ALG4
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksIS Windharmony Dreamer Aivi Räisänenkatkestas
11.09.04 SK-AVA võistlusDOMINOAnu OksSLK Estredet Kathleen Olav Toomla137III järkSK-AVA1
11.09.04 SK-AVA võistlusDOMINOAnu OksROT Dim Tarmo Toomet131.5III järkSK-AVA2
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksLAB Karamon Barabas Zorjana Mural91väga heaKK-1
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Assuwehof Donner Rita Tehvo90väga heaKK-1
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Inxest Simba Rando Rämmeld88heaKK-1
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksDOB Greenvillhouse Anetta Affrica Natalja Tsvetkova84heaKK-1
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksLAB Sophie For Dolbia Sykstus Marilis Saul73rahuldavKK-1
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Fest Kiefer Lavita Inge Uigru70rahuldavKK-1
27.10.13 KK-2 eksamTSKKAnu OksSLK Inxest Roswell Raimo Lander82heaKK-2
27.10.13 KK-2 eksamTSKKAnu OksSLK Heleros Esper Andres Pedaste58mitterahuldav
27.10.13 SK-ALG eksamTSKKAnu OksGS Finfair Loch Carron Raili Laani155II järkSK-ALG
27.10.13 SK-ALG eksamTSKKAnu OksRR Aresvuma Yutanga Hayati Anna Kuzmina137III järkSK-ALG
27.10.13 SK-ALG eksamTSKKAnu OksVLK Born To Win White Achiever Anu Vaino117III järkSK-ALG
27.10.13 SK-ALG eksamTSKKAnu OksLAB Perfect Sweet Dream Girl Next Door Karin Leet58
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova175I järkSK-AVA
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksSLK Steinhain Laima Ljubov Politsan142II järkSK-AVA
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksSLK Flutwelle Mirana Priit Pappel112III järkSK-AVA
27.10.13 SK-EVÕI eksamTSKKAnu OksMAL Amely Galina Filina247II järkSK-EVÕI
27.10.13 SK-VÕI eksamTSKKAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere260I järkSK-VÕI
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksTER Melin Lee Dinryan Merell Marilin Janson190.5I järkSK-ALG1
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksKUL Guldfynd's Ity Isac Anna Sadunenko182.5I järkSK-ALG2
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren177.5I järkSK-ALG3
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksHAC Memorylane A Pirates Party Tiina Teng-Tamme171I järkSK-ALG4
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksKSN Justluck Cherutty Olga Delovaja170.5I järkSK-ALG5
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSLK Hera Loo Endora Merike Rahnik162.5I järkSK-ALG6-7
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSIL Valneriz Divine Queen Tatjana Zamorskaja162.5I järkSK-ALG6-7
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSAM Hard Beik Iz Moskovskoy Metely Mikhail Suzi151II järkSK-ALG8
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksJRT Riikolan Poker Face Ülli Saar149II järkSK-ALG9
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksDOB Piterskiy Kurazh Zhemchuzhyna Marianna Voznessenskajadiskval.
15.09.13 SK-AVA võistlusURANAnu OksSLK Margman Yamaica Maire Õunmaa162.5I järkSK-AVA1
15.09.13 SK-AVA võistlusURANAnu OksACD Koerustükk Red Dingo Indie Ove Laars109III järkSK-AVA2
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksMIX Mona Janne Koots244II järkSK-VÕI1
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann222III järkSK-VÕI2
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup211III järkSK-VÕI3
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksMAL Kiirastulen Aron Kersti Nüüd206III järkSK-VÕI4
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas205III järkSK-VÕI5
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
© 2010-2019 Mari Oblikas