EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksLAB Karamon Barabas Zorjana Mural91väga heaKK-1
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Ingardia Absolute Vladislava Akimova173I järkSK-AVA3
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Admirably Victory Nat's Galaxy Vladislava Akimova241II järkSK-EVÕI7
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Admirably Victory Nat's Galaxy Vladislava Akimova235II järkSK-EVÕI2
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Margman Lady Queen Vilve Ala-Paal116heaKK-34
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Margman Lady Queen Vilve Ala-Paal128väga heaKK-31
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe264.5I järkSK33
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe189
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe277I järkSK31
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe237II järkSK33
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe272.5I järkSK32
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe242.5II järkSK35
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe289I järkSK32
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe202.5III järkSK33
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe248.5II järkSK34
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe265I järkSK33
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe241II järkSK33
11.01.14 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe268.5I järkSK21
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe195III järkSK35
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe182I järkSK-AVA1
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe249II järkSK-VÕI2
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe152.5II järkSK-AVA5
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KUL Amazing Amber Viktoria Lumbe157
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe270.5I järkSK-VÕI2
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe167
08.08.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe130III järkSK-AVA3
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksGRO Champion Camus Formule Viktoria Jazõkova165.5I järkSK-AVA1
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaGRO Champion Camus Formule Viktoria Jazõkova152.5II järkSK-ALG5
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksBKK Gristan Jasper Vello Liiv141II järkSK-ALG2
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Noble Napoleon Velge Järveots102III järkSK-ALG12
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Wunderstern Team Las Vegas Veiko Väljas83heaKK-33-4
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Icequeen De'ja-Vu Veiko Väljas130väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Icequeen Kla'ra Veiko Väljas126väga heaKK-1
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi126III järkSK-AVA5
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi122väga heaKK-1
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi105.5III järkSK-AVA3
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi133III järkSK-ALG9
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi123.5väga heaKK-12
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Contact Point Libra Varvara Bolshakova244.5II järkSK-EVÕI2
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Flutwelle Derby Varju Kuusemets173.5I järkSK-AVA1
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Alfa Valeri Vetserkovski176I järkSK-ALG1
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksSSN Angelstone Teeny Weeny Valentina Paškevica202.5III järkSK34
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksMIX Lotte Vahur Viitmaa78rahuldavKK-14
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Fanta Urve Lageda126.5väga heaKK-31
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Fanta Urve Lageda134.5võrratuKK-31
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Es Caten Detto Urve Lageda129.5väga heaKK-32
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksVLK Leroy vom Durbuscher Forst Urve Kallavus89heaKK-1
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus163.5I järkSK-AVA2
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus126III järkSK-AVA5
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus157.5II järkSK-AVA2
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
© 2010-2019 Mari Oblikas