EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksKO Päikese Paiste Singera ?97rahuldav
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksMIX Ralf Aadu Kroon66mitterahuldav
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksMIX Ralf Aadu Kroon119heaKK-1
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Heleros Cindy Aarne Altmets91väga heaKK-31
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Heleros Cindy Aarne Altmets180.25I järkSK-AVA1
12.05.07 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Heleros Cindy Aarne Altmets131väga heaKK-11
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Orbie Aarne Altmets120väga heaKK-31
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Heleros Orbie Aarne Altmets129.5väga heaKK-22
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Aussenhaus Isabel Aarne Väli71rahuldavKK-33
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSN Lilith Khagrass Aet Kaljuste180I järkSK-ALG2
07.07.18 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksSN Lilith Khagrass Aet Kaljuste120.5III järkSK-ALG3
16.03.19 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Happy Alfa Fortuna Aet Leemet280.5I järkSK11
05.03.16 SK2 võistlusTAKOAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet172.5
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksBGR Sign of Constancy Apple Aet Leemet216II järkSK14
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet138
18.07.15 SK1 võistlusKAGUAnu OksBGR Sign of Constancy Apple Aet Leemet157.5III järkSK13
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet103.5
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)ISS Bimbik's Carrie Aet Leemet149
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorDAL Curie Aet Leemet112.75III järkSK-AVA8
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Curie Aet Leemet136.5III järkSK-AVA5
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Curie Aet Leemet150II järkSK-ALG4
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Curie Aet Leemet182I järkSK-ALG1
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksSIL Starworkers Risky Business Aet Toose119.5III järkSK-AVA4
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSIL Starworkers Risky Business Aet Toose134.5III järkSK-ALG9
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SIL Starworkers Risky Business Aet Toose183.5I järkSK-ALG1
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar64mitterahuldav
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar83heaKK-13-4
23.07.11 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar155II järkSK-ALG1
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Heleros Mikado Agle Oissar73rahuldavKK-33
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaSLK Heleros Mikado Agle Oissar167I järkSK-ALG4
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Mikado Agle Oissar75rahuldavKK-2
23.09.07 KK-3 võistlusMAXIMUSAnu OksDOB Hercogine Boriada No Demetra Agni Hõrak128.5väga heaKK-31
12.05.07 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Gravin July van Neerlands Stam Agni Hõrak127väga heaKK-12
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Hercogine Boriada No Demetra Agni Hõrak124.5väga heaKK-33
10.06.12 KK-3 võistlusKAGUAnu OksSLK Aussenhaus Kennedy Aime Tavel62mitterahuldav
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksVLK Fenna Vom Haus Eckenfels Aino Kitsik 55mitterahuldav
23.07.11 KK-2 võistlusKAGUAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik92väga heaKK-21
24.07.10 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik165
08.08.09 SK-EVÕI võistlusURANAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik148
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere189.5
27.10.13 SK-VÕI eksamTSKKAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere260I järkSK-VÕI
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere254.5II järkSK-VÕI2
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere181
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksMIX Jenny Aire Remmelg120III järkSK-ALG3
03.07.01 KK-2 eksamHAAPSALUAnu OksDOB Hainide Gerd-Gordon Aivar Kaus105.5heaKK-2
28.07.17 KK-2 eksamERÜAnu OksHOV Bajaring Cadmus Aivar Mittdiskval.
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksES Edenbridge Very Expected Orion Aivar Piiriste119III järkSK-ALG7
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksIS Windharmony Dreamer Aivi Räisänenkatkestas
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Windharmony Dreamer Aivi Räisänen140II järkSK-ALG3
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Onaoma De-Light Aivo Oblikas122.5väga heaKK-34
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
© 2010-2020 Mari Oblikas