EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
28.09.03 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Zilan iz Zoosfery Katleen Lukin120.5väga heaKK-21
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSHP Zhemchuzhina Moya Absolut Kätlin Palmiste56mitterahuldav
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSHP Zhemchuzhina Moya Absolut Kätlin Palmiste133III järkSK-ALG5
16.03.19 SK1 võistlusTAKOAnu OksWCC Yuvilee Anna Molly Margarita Vandane261.5I järkSK12
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksGS Yukki Hill Shaman's Eye Alisa Lavrova101.5III järkSK-ALG9
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Rosi Bianca Oliver Alas180I järkSK-ALG2
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksDOB Yacheero's Princess Piandra Mare Meldre68mitterahuldav
04.10.09 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Pando Pandero Kaidi Juurik46mitterahuldav
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik189.5
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik105.5heaKK-37
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik123väga heaKK-11
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik127.5väga heaKK-12
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksDOB Yacheero's Ideal Indigo Mare Meldre54mitterahuldav
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Elite Emanuele Kaiu Nappu117heaKK-18
25.04.04 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's El Grafito Galina Šeršneva73.5
19.08.02 SK-ALG eksamPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Duquesa Doniela Kaidi Juurik177.5I järkSK-ALG
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik107.5heaKK-35
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik131väga heaKK-31
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik131väga heaKK-1
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Dago Daganzo Gaida Helandi120.5väga heaKK-16
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Dago Daganzo Gaida Helandi105heaKK-14
25.04.04 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Cacao Casanova Anu Vesterinen107.5heaKK-33
28.09.03 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Cacao Casanova Anu Vesterinen100.5rahuldav
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Xera Alchera Natalia Archipenko306I järkSK21
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Wunderstern Team Las Vegas Veiko Väljas83heaKK-33-4
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Wunderstern Myyth Ülle Vahesaar74rahuldavKK-34
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Wunderstern Melvin Meelis Karo64mitterahuldav
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Wunderstern Joop Toomas Kattel72rahuldavKK-38-9
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Wunderstern Felicitala Innar Kaasik67mitterahuldav
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Wunderstern Escada Kaja Koitla80heaKK-21
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksTER Workaholic Da-Do-Ron-Ron Kirsti Vesanto187I järkSK-ALG1
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Wonder Westspacy Galina Feodorova209III järkSK-EVÕI8
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Woksebs Queen Birgit Tilk226II järkSK-VÕI1
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWLK Woksebs Queen Birgit Tilk183.5I järkSK-ALG1
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksAKS Winz Sprate Little Twister Jana Adamson151II järkSK-AVA3
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksIS Windharmony Dreamer Aivi Räisänenkatkestas
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Windharmony Dreamer Aivi Räisänen140II järkSK-ALG3
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Windbeutel Airin Ingrid Mahoni127.5väga heaKK-33
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksIS Wind Chart Alternative Mambo Liina Kümnik146.5II järkSK-ALG3
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksRVK Wildfinn Carezzevole Bionda Karoliina Kansi185
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksRVK Wildfinn Carezzevole Bionda Karoliina Kansi160.5I järkSK-ALG5
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas205III järkSK-VÕI5
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas282I järkSK-VÕI1
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas228.5II järkSK-VÕI1
02.06.12 SK-VÕI võistlusAKTIIVAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas215III järkSK-VÕI1
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas66mitterahuldav
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas237.5II järkSK-VÕI4
24.07.10 SK-VÕI võistlusKAGUAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas173.5
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas171.5I järkSK-ALG3
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksVLK White Gold Dream Ally Karoli Niilus83heaKK-1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
© 2010-2019 Mari Oblikas