EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel251.5II järkSK22
12.01.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko251.5II järkSK-EVÕI3
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Story Goes Material Girl Niina Riihimäki251II järkSK35
15.09.07 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Kaja KoorBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu251II järkSK-EVÕI1
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik250.5II järkSK34
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis250II järkSK35
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova250II järkSK32
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksALK Peak River Fab Fancy Annika Maripuu249.5II järkSK15
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko249.5II järkSK11
06.09.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko249.5II järkSK-EVÕI3
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann249II järkSK-VÕI3
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe249II järkSK-VÕI2
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe248.5II järkSK34
27.10.13 SK-EVÕI eksamTSKKAnu OksMAL Amely Galina Filina247II järkSK-EVÕI
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist246II järkSK-VÕI1
14.01.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu245.5II järkSK-EVÕI1
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru245II järkSK35
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 245II järkSK-VÕI1
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu244.5II järkSK34
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Contact Point Libra Varvara Bolshakova244.5II järkSK-EVÕI2
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksMIX Mona Janne Koots244II järkSK-VÕI1
04.10.09 SK-EVÕI võistlusPÄRNUAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko243.5II järkSK-EVÕI2
05.09.09 SK-VÕI võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn243.25II järkSK-VÕI1
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe242.5II järkSK35
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots242II järkSK35
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe241II järkSK33
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Admirably Victory Nat's Galaxy Vladislava Akimova241II järkSK-EVÕI7
03.05.08 SK-EVÕI võistlusSAAREAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu240.5II järkSK-EVÕI1
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova239.5II järkSK12
04.10.09 SK-EVÕI võistlusPÄRNUAnu OksSKS Damirazin Hula-Hula Riikka Pulliainen238II järkSK-EVÕI3
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas237.5II järkSK-VÕI4
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe237II järkSK33
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko237II järkSK-EVÕI1
07.07.18 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel236.5II järkSK21
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova236.5II järkSK13
18.07.15 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova236.5I järkSK11
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik236.5II järkSK-VÕI3
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova236.5II järkSK-EVÕI3
12.01.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak236.5II järkSK-VÕI1
15.09.07 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Kaja KoorWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi236II järkSK-EVÕI2
16.03.19 SK1 võistlusTAKOAnu OksTER U Are So Unique Z Kovarny Janeli Tikk235.5II järkSK13
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova235II järkSK-EVÕI3
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Admirably Victory Nat's Galaxy Vladislava Akimova235II järkSK-EVÕI2
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova234.5II järkSK-EVÕI2
05.03.16 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu233.5II järkSK36
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik233.5II järkSK34
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksSSN Glance's Destiny Ratory Olga Dmitrijeva232.5II järkSK36
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn232II järkSK-EVÕI2
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu231II järkSK32
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksSLK Hera Loo Endora Merike Rahnik231I järkSK11
© 2010-2020 Mari Oblikas