EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Ophelia Ene Sikk178.5I järkSK-ALG2
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Diana Bianca Svetlana Zolotnikova178.5I järkSK-ALG4
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Rodion Naima Margus177.5
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren177.5I järkSK-ALG3
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksOES Egor-Dego Aphrodite Marilin Kooskora177.5
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Blordos Santos Ebe-Kai Kiviorg177.5I järkSK-ALG1
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu177.5I järkSK-AVA2
19.08.02 SK-ALG eksamPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Duquesa Doniela Kaidi Juurik177.5I järkSK-ALG
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Mainspring Tjika Monika Põld177
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)LAB Silver Sky Reima's Irina Popjonoka177I järkSK-AVA2
02.09.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak177
25.04.04 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksLAB Juht Donatella Riho Jürvetson177I järkSK-AVA1
12.05.18 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMAL Komentajan Aniline Kristiina Ilves176.5I järkSK-ALG1
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Alfa Valeri Vetserkovski176I järkSK-ALG1
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaMAL Amely Galina Filina176I järkSK-ALG1
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets176I järkSK-ALG2
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann175.5I järkSK-ALG2
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova175.5I järkSK-ALG2
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman175.5I järkSK-ALG3
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Cerbo Nebrett Kristi Vaidla175.5I järkSK-ALG3
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksHOV Custos Liminis Aurelia Greta Rüütel175I järkSK-ALG2
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova175I järkSK-AVA
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel175
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn174.75I järkSK-ALG1
08.01.11 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIDA Europa Prima iz Ksaro Chestnaya Igra Elena Butromeyeva174.5I järkSK-ALG1
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKSN Cessy Priit Rattur174.5I järkSK-ALG5
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksDOB Hainide Lanno-Lannes Maris Siilmann174I järkSK-ALG2
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet174I järkSK-ALG4
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksACD Karjapeni Aussie Karin Lassmann173.5I järkSK-ALG1
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksMIX Grete Kätri Keerd173.5I järkSK-ALG1
24.07.10 SK-VÕI võistlusKAGUAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas173.5
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Piirikoer Indy Maire Saar173.5I järkSK-ALG1
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Flutwelle Derby Varju Kuusemets173.5I järkSK-AVA1
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots173I järkSK-ALG2
10.01.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDOB Piterskiy Kurazh Zhemchuzhyna Marianna Voznessenskaja173I järkSK-ALG1
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Ingardia Absolute Vladislava Akimova173I järkSK-AVA3
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksWHT White Galanthus Ean Ebony Katri Valling172.5I järkSK-ALG2
05.03.16 SK2 võistlusTAKOAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet172.5
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri172.5I järkSK-ALG3
08.09.06 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksIS Sign of Constancy Fast And Furious Märten Kress172.5I järkSK-ALG1
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi172.25I järkSK-AVA2
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko172
07.07.18 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksLHA Siimline's Miss Love Legacy Annika Maripuu172I järkSK-ALG1
04.07.15 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti Pink172
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti Pink172I järkSK-ALG2
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB CHR Dog's Chrystal Eve Hõbemets172I järkSK-ALG1
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas171.5I järkSK-ALG3
07.07.18 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksMIX L Leiko Ken Irena Tammesoo171I järkSK-ALG2
10.01.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMIX Rambo Regina Tomson171I järkSK-ALG2
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksHAC Memorylane A Pirates Party Tiina Teng-Tamme171I järkSK-ALG4
© 2010-2020 Mari Oblikas