EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksMIX Laura Marju Mikkel230II järkSK13
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko230II järkSK36
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik229II järkSK33
15.09.13 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova228.5II järkSK-EVÕI4
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas228.5II järkSK-VÕI1
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer228.5II järkSK-VÕI1
16.07.03 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksLAB Rozabella Kristi Puskai228II järkSK-EVÕI1
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus226.5II järkSK-EVÕI4
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Woksebs Queen Birgit Tilk226II järkSK-VÕI1
28.06.06 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu225II järkSK-EVÕI1
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva224.5II järkSK-VÕI2
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu224II järkSK36
18.07.15 SK1 võistlusKAGUAnu OksCC Timoniere Giorgina Regina Tomson224I järkSK12
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots224II järkSK-VÕI2
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman224II järkSK-EVÕI3
05.09.09 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko224II järkSK-EVÕI2
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup223.5III järkSK35
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu223.5III järkSK-EVÕI3
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Mona Janne Koots223.5III järkSK-VÕI4
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksHOV Asko Greta Rüütel223.5III järkSK-EVÕI4
09.06.12 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Amely Galina Filina223.5III järkSK-VÕI2
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksMIX Rambo Regina Tomson222.5II järkSK11
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksCC Timoniere Giorgina Regina Tomson222.5II järkSK12
11.01.14 SK1 võistlusTAKOAnu OksHVV Chriskooi's Minna Tatiana Gette-Kishinevskaya222.5II järkSK12
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist222.5III järkSK-VÕI2
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann222III järkSK-VÕI2
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksIS Sign Of Constancy Over The Rainbow Dagmar Tappo221III järkSK-VÕI5
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksCC Coccinella Cane D'oro Italiano Livia Kask220III järkSK14
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis219.5II järkSK12
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko219.5III järkSK-EVÕI1
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Lola Kei Kvanstrom218.5III järkSK-VÕI6
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksSSN Glance's Destiny Run To Win Olga Dmitrieva218II järkSK13
11.01.14 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Endorphin Hit Kevin Kalle Kell218II järkSK13
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko217III järkSK32
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksBGR Sign of Constancy Apple Aet Leemet216II järkSK14
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik215III järkSK37
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Luna Tale Joy Julia Saarestik215III järkSK-VÕI2
02.06.12 SK-VÕI võistlusAKTIIVAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas215III järkSK-VÕI1
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn215III järkSK-VÕI2
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Tammikallion Cliffa Kaiffari Liia Pukki-Merivirta214.5III järkSK-VÕI2
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva214III järkSK22
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup214III järkSK38
02.06.12 SK-VÕI võistlusAKTIIVAnu OksMIX Fiona Marika Samlik214III järkSK-VÕI2
08.08.09 SK-VÕI võistlusURANAnu OksHOV Asko Greta Rüütel214III järkSK-VÕI1
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis213III järkSK36
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova212III järkSK22
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksALK Peak River Fly Graceful Pitta Brit Moonika Trumm212III järkSK16
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksALK Peak River Fab Cratt Jaanus Rand211.5III järkSK17
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus211III järkSK23
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko211III järkSK15
© 2010-2020 Mari Oblikas