EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
24.07.10 SK-VÕI võistlusKAGUAnu OksTER Kora Iž Žvaigždes Sigrid Hütsi171
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa171I järkSK-AVA1
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksKSN Justluck Cherutty Olga Delovaja170.5I järkSK-ALG5
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova170.5
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa170.5I järkSK-AVA1
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksIS Summersweet Ellinor Irene Ploom170.5I järkSK-ALG4
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SIL Malet Park Paprika Regina Suup170I järkSK-AVA4
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksHOV Asko Greta Rüütel169.5
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing169.5I järkSK-ALG4
11.01.14 SK2 võistlusTAKOAnu OksWSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu169
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksALK Wabun's Graffiti Inkspot Tea Saarinen169I järkSK-ALG3
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova169I järkSK-AVA1
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Ophelia Ene Sikk169I järkSK-ALG2
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorHOV Asko Greta Rüütel168.75I järkSK-ALG2
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Enzo Hendl Natalja Garastsenko168.5I järkSK-ALG3
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksLAB Norbon Hill Bell Olive Nuare Argo Priivits168.5I järkSK-ALG2
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSIL Valneriz Divine Queen Tatjana Zamorskaja168.5I järkSK-ALG1
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SBT Mooncraft's As You Like Jelena Marzaljuk168.5I järkSK-ALG2
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi168.5I järkSK-ALG2
18.07.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak168.5I järkSK-AVA1
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson168I järkSK-AVA1
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi168I järkSK-AVA2
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing168I järkSK-ALG5
21.04.18 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Ursus Minor Raimo Maasik167.5I järkSK-ALG2
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko167.5
12.01.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva167.5
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Ophelia Anastasiia Mankova167
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Mainspring Tjika Monika Põld167I järkSK-ALG2
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KSN Hildebert's Purple Orchid Jelena Filonova167I järkSK-ALG3
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksCC Eaglemount Maya Bernadetta Livia Kask167I järkSK-AVA2
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe167
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaSLK Heleros Mikado Agle Oissar167I järkSK-ALG4
18.07.15 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMIX Cashlyn Birgit Vana166.5I järkSK-ALG1
23.07.11 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi166.5I järkSK-AVA1
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus166I järkSK-ALG3
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksALK Peak River Fab Fancy Annika Maripuu165.5
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KUL Guldfynd's Ity Isac Anna Sadunenko165.5I järkSK-ALG4
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksGRO Champion Camus Formule Viktoria Jazõkova165.5I järkSK-AVA1
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorVLK Estrellest Lucky Hele Järv165.5I järkSK-ALG4
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer165.5I järkSK-AVA2
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko165
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kivioja165
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksALK Peak River Billapaloola Kerli Tüvi165I järkSK-ALG3
24.07.10 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksDOB Halettah Dream Destiny Marit Undusk165I järkSK-ALG2
24.07.10 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik165
08.09.06 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksBRI Ottokar Domma Moravia Campanella Katrin Saarinen165I järkSK-ALG2
28.06.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai165I järkSK-AVA1
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak165I järkSK-AVA3
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksALK Landzett Coyboy From Finland Annika Parv164.5I järkSK-ALG3
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Janne Koots164.5
© 2010-2020 Mari Oblikas