EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup211III järkSK-VÕI3
04.07.15 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksAM Snowtear Ly Saar210II järkSK11
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi210III järkSK-VÕI3
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Reeweil Beb-Faro Sirje Vets210III järkSK-VÕI2
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko209.5III järkSK-EVÕI3
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Wonder Westspacy Galina Feodorova209III järkSK-EVÕI8
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman209III järkSK-EVÕI5
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksSLK Hera Loo Endora Merike Rahnik208III järkSK22
05.09.09 SK-VÕI võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 207.75III järkSK-VÕI2
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksHOV Asko Greta Rüütel207.5III järkSK-VÕI1
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksTER Breston Kaili Puttonen207.5III järkSK-VÕI2
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksCC Dammifo The Soul Anastasia Mankova207III järkSK39
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksMAL Kiirastulen Aron Kersti Nüüd206III järkSK-VÕI4
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko206III järkSK-EVÕI3
22.09.02 SK-VÕI võistlusEDÜAnu OksDOB Marland Cenna Octavia Andry Kikkull206III järkSK-VÕI1
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas205III järkSK-VÕI5
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva204III järkSK21
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksSSN Angelstone Teeny Weeny Valentina Paškevica202.5III järkSK34
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe202.5III järkSK33
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn202.5III järkSK-VÕI2
07.07.18 SK2 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Pirru Marika Samlik201.5III järkSK22
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Clara Dynamic Quest Elin Sild201.5III järkSK11
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus201.5III järkSK34
11.01.14 SK2 võistlusTAKOAnu OksEKK Korolevstvo Gornik Psov Karamel Tatiana Gette-Kishinevskaya201III järkSK23
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots200III järkSK-VÕI4
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman200III järkSK-EVÕI2
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis199III järkSK37
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko199III järkSK22
19.05.18 SK1 võistlusIPSONAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko198III järkSK11
02.09.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Tammikallion Cliffa Kaiffari Liia Pukki-Merivirta198III järkSK-EVÕI2
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksAM Snowtear Ly Saar197.5III järkSK11
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Desh Miracle Galina Feodorova197I järkSK-AVA1
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorROT Reeweil Beb-Faro Sirje Vets195.75III järkSK-VÕI3
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe195III järkSK35
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko193.5III järkSK23
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kivioja193.5III järkSK-VÕI6
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMAL Amely Galina Filina193.5III järkSK-VÕI3
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu193.5I järkSK-AVA1
01.05.09 SK-VÕI võistlusURANAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson193III järkSK-VÕI1
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Laura Marju Mikkel192.5III järkSK18
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi192I järkSK-ALG1
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko190.5I järkSK-ALG1
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksTER Melin Lee Dinryan Merell Marilin Janson190.5I järkSK-ALG1
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu190.5I järkSK-ALG1
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist190.25
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Relzo Deft Külli Soo190I järkSK-ALG1
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere189.5
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik189.5
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe189
08.09.05 SK-ALG võistlusESTÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova189I järkSK-ALG1
© 2010-2020 Mari Oblikas