EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Tex Tiger Einar Hansing92.5
12.05.18 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Lucky Lucy Pille-Riin Sarv81
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Estrellest Von Villery Marek Piirimägi85heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Heleros Tex Tiger Einar Hansing81heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Margman Symon Ülle Rande75rahuldavKK-1
28.07.17 KK-2 eksamERÜAnu OksSLK Etna Kopu Vilkas Andres Kiivediskval.
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Aischa Zo Sebesa Kaidi Kobar86heaKK-16
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Ax Attila Maiu Rõbakov67mitterahuldav
15.07.17 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Õnnelik Brita Birgit Vana123III järkSK-ALG2
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksSLK Hera Loo Endora Merike Rahnik208III järkSK22
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksSLK Estrellest Diola Def Erkki Siirakdiskval.
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksSLK Defendervil Gremlin Rita Uuetaludiskval.
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksSLK Heleros Odelia Einar Hansing71rahuldavKK-22
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Laisa Oger Schloss Lea Tõnismäe80heaKK-31-2
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Unerschrocken Zarita Raimo Lander80heaKK-31-2
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Wunderstern Myyth Ülle Vahesaar74rahuldavKK-34
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Margman Namza Lehar Lauritskatkestas
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksSLK Hera Loo Endora Merike Rahnik231I järkSK11
18.07.15 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Hurmuri Coffi Pille-Riin Sarv80.5
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Assuwehof Donner Rita Tehvo90väga heaKK-1
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Inxest Simba Rando Rämmeld88heaKK-1
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Fest Kiefer Lavita Inge Uigru70rahuldavKK-1
27.10.13 KK-2 eksamTSKKAnu OksSLK Inxest Roswell Raimo Lander82heaKK-2
27.10.13 KK-2 eksamTSKKAnu OksSLK Heleros Esper Andres Pedaste58mitterahuldav
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksSLK Steinhain Laima Ljubov Politsan142II järkSK-AVA
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksSLK Flutwelle Mirana Priit Pappel112III järkSK-AVA
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren177.5I järkSK-ALG3
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSLK Hera Loo Endora Merike Rahnik162.5I järkSK-ALG6-7
15.09.13 SK-AVA võistlusURANAnu OksSLK Margman Yamaica Maire Õunmaa162.5I järkSK-AVA1
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren156II järkSK-ALG5
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Assauwehof Eden Irina Andrejeva130III järkSK-ALG10
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SLK Assauwehof Eden Irina Andrejeva158II järkSK-ALG5
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Iceman Maire Õunmaa80heaKK-1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Jamboree Krakatau Monika Rusing78rahuldavKK-1
04.11.12 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren81heaKK-3
04.11.12 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Trago Signe Paavo53mitterahuldav
30.06.12 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva162I järkSK-AVA1
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Öömust Max Peeter Palo83heaKK-12
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Ratsumestarin Gandalf Eveli Kauksi77rahuldavKK-14-5
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Allsaare Buran Esta Kookmaa62mitterahuldav
10.06.12 KK-3 võistlusKAGUAnu OksSLK Aussenhaus Kennedy Aime Tavel62mitterahuldav
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva184.5I järkSK-ALG1
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask117.5III järkSK-AVA3
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Wildfire Wanda Monika Rusing87heaKK-11
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksSLK Quay van de Moezenbulte Tatjana Tšernjakova80heaKK-13
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksSLK Gospodin Rostov Shagan Gunnar Alamaa66mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva88heaKK-21
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Yamaica Maire Õunmaa85heaKK-23
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Heleros Elektra Annika Palm83heaKK-24
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Fest Kiefer Nitra Merike Võsu82heaKK-25
© 2010-2020 Mari Oblikas