EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Flutwelle Nicko Riina Kitsing77rahuldavKK-26
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Golttvizen Hof Miro Julia Eesalu76rahuldavKK-27
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Allsaare Agra Jekaterina Aljohhina70rahuldavKK-28
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar64mitterahuldav
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Estrellest Öömust Blacky Priit Tammesoo92väga heaKK-31
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Unerschrocken Prada Nelli Sõptšenko89heaKK-32
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Wunderstern Team Las Vegas Veiko Väljas83heaKK-33-4
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Quicken Piret Koor76rahuldavKK-36
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Centaur Janec Mururand73rahuldavKK-37
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing72rahuldavKK-38-9
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Wunderstern Joop Toomas Kattel72rahuldavKK-38-9
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Jessi Kairi Sommerman61mitterahuldav
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Piirikoer Ferdinand Esta Kookmaa88heaKK-11
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Allsaare Buran Esta Kookmaa87heaKK-12
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar83heaKK-13-4
23.07.11 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Üllas Annika Soika62mitterahuldav
23.07.11 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar155II järkSK-ALG1
29.08.10 KK-2 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Estrellest Karu-Mati Lembit Toomsalu66mitterahuldav
29.08.10 KK-2 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Briatore Rits Reena Tasa66mitterahuldav
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask79rahuldavKK-31-2
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Aussenhaus Isabel Aarne Väli71rahuldavKK-33
31.07.10 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Urmuri Rolf Andrus Räämet78rahuldavKK-12
31.07.10 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Exe Heli Reili85heaKK-31
31.07.10 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Fleur Noblesse Helve Käro75rahuldavKK-32
26.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Serri Tarmo Annus85heaKK-2
26.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Urmuri Kapral Tõnu Mägi65.5mitterahuldav
23.12.09 KK-1 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Urmuri Kapral Tõnu Mägi70.5rahuldavKK-1
23.12.09 KK-1 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Ergo Hille Kask70rahuldavKK-1
23.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Serri Tarmo Annus65.5mitterahuldav
23.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest La Troybon Heli Liis51mitterahuldav
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Heleros Mikado Agle Oissar73rahuldavKK-33
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask63mitterahuldav
04.10.09 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Aiko Lee Urve Hiie156II järkSK-ALG1
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaSLK Heleros Mikado Agle Oissar167I järkSK-ALG4
05.09.09 SK-VÕI võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaSLK Margman Diffany Maire Õunmaa126.5
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Elton Angela Kotsmareva62mitterahuldav
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Debby Liis Saks61mitterahuldav
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Fest Kiefer Barcelona Reet Reimann89heaKK-1
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Gundi vom Kirchenbruch Maire Õunmaa74rahuldavKK-1
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Trago Signe Paavo50mitterahuldav
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Deli Heli Hannus79rahuldavKK-2
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Mikado Agle Oissar75rahuldavKK-2
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Yargo Paul Einaste80heaKK-3
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Debby Liis Saks65mitterahuldav
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa160
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Baruto Ly Jõgila83heaKK-11
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Inxest Icequeen Lea Mengel81heaKK-12
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Heleros Lucky Tarvo Alev76rahuldavKK-13
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Alfrastar Ene Vagur-Saarinen75rahuldavKK-14
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Cändy Illar Aigro71rahuldavKK-15
© 2010-2020 Mari Oblikas