EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Wunderstern Felicitala Innar Kaasik67mitterahuldav
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Wunderstern Escada Kaja Koitla80heaKK-21
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Yargo Paul Einaste76rahuldavKK-22
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest D'Ohitika Helen Tähve67mitterahuldav
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Heleros Cindy Aarne Altmets91väga heaKK-31
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Nexus Irja Toome90väga heaKK-32
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Jaquline Liidia Suurpere78rahuldavKK-33
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm76rahuldavKK-34
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Õnnex Eve Pungas73rahuldavKK-35
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Piirikoer Indy Maire Saar173.5I järkSK-ALG1
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa171I järkSK-AVA1
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi126III järkSK-AVA5
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi122väga heaKK-1
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Zack Andres Sepp116heaKK-1
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Hobby Kristi Kadakas121.5väga heaKK-2
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Allsaare Assol Heli Reili121väga heaKK-2
17.11.07 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar100rahuldav
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Grozny Alaska Kristi Pai123.5väga heaKK-11
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Lexus Ele Valting117heaKK-13
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Stark Fassen Night Deemon Silja Malmberg116heaKK-14
23.09.07 KK-2 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Jessi Kairi Sommerman105heaKK-21
23.09.07 KK-3 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Estrellest Nexus Irja Toome121väga heaKK-32
23.09.07 KK-3 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Aussenhaus Esto Arne Kadanik117.5heaKK-33
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Piirikoer Indy Maire Saar147.25II järkSK-ALG7
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Heleros Cindy Aarne Altmets180.25I järkSK-AVA1
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Margman Diffany Maire Õunmaa161.5I järkSK-AVA3
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist190.25
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa170.5I järkSK-AVA1
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi105.5III järkSK-AVA3
12.05.07 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Heleros Cindy Aarne Altmets131väga heaKK-11
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal106heaKK-36
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Öömust Blacky Priit Tammesoo 105heaKK-38
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing169.5I järkSK-ALG4
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa151.5II järkSK-ALG7
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi133III järkSK-ALG9
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist222.5III järkSK-VÕI2
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Vikkervaaran Velmu-Veela Katja Hakkarainen122väga heaKK-21
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal121väga heaKK-22
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Naks Ülle Rauk111.5heaKK-23
30.09.06 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Lexer Ilvi Rimm120väga heaKK-31
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi123.5väga heaKK-12
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal125.5väga heaKK-21
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Orpheus Kai Raud110.5heaKK-22
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa107heaKK-23
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Orbie Aarne Altmets120väga heaKK-31
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist106.5heaKK-32
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Rosel Annika Palm95rahuldav
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Ülly Taimi Plaado113.5heaKK-13
26.08.06 KK-2 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Naks Ülle Rauk122väga heaKK-21
26.08.06 KK-3 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Argos Sirje Kaldamäe105heaKK-31-2
© 2010-2020 Mari Oblikas