EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist155.5II järkSK-ALG4
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar108III järkSK-ALG7
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Flutwelle Derby Varju Kuusemets173.5I järkSK-AVA1
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal127väga heaKK-11
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Alderisland Angel Annika Natalja Šois123.5väga heaKK-12
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Piirikoer Carry Maret Eimre121väga heaKK-14-5
18.09.04 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Tefi-Tiandra Pille Lahesoo123väga heaKK-21
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Fanta Urve Lageda126.5väga heaKK-31
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm124.5väga heaKK-32
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Margman Lady Queen Vilve Ala-Paal116heaKK-34
11.09.04 SK-AVA võistlusDOMINOAnu OksSLK Estredet Kathleen Olav Toomla137III järkSK-AVA1
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Fest Kiefer Fanta Riina Leet112heaKK-22
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Yackly Anu Noormägi111heaKK-23
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Ürmelly Karneli Tõnning101.5rahuldav
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Aussenhaus Esto Arne Kadanik97rahuldav
25.04.04 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Quindo Õnnely Aruste127.5väga heaKK-31
25.04.04 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Unerschrocken Indro Raine Kuningas114heaKK-32
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Ophelia Ene Sikk169I järkSK-ALG2
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Nebrett Kristi Vaidla179I järkSK-AVA1
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet150II järkSK-AVA4
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Margman Orpheus Kai Raud101III järkSK-ALG
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Estrellest Zuzanne Geron Perendskatkestas
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Rayntes Euron Kadre Aruojakatkestas
14.12.03 SK-AVA eksamESTÜAnu OksSLK Field Of Dreams Apple Pie Marika Kuusman162I järkSK-AVA
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Orlando Siiri Hundimägi126.5väga heaKK-12
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Skip Hele Salu106heaKK-13
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Rayntes Boss Tiiu Lepp123väga heaKK-32
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur117heaKK-34
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Yerry Kirsti Sinirand107.5heaKK-35
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Kronis Lisbeth Piret Kants123väga heaKK-11
31.08.03 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Kronis Dempsy Piret Kants117.5heaKK-22
31.08.03 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Tefi-Tiandra Pille Lahesoo110heaKK-23
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Margman Lady Queen Vilve Ala-Paal128väga heaKK-31
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Luhaotsa Arleta Tõnu Pendis124.5väga heaKK-32
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet123.5väga heaKK-33
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Natter Kristi Pärn164.5I järkSK-ALG6
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Nanett Inge Puusepp160.5I järkSK-ALG8
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet148II järkSK-AVA1
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Nebrett Kristi Vaidla144II järkSK-AVA2
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quindo Õnnely Aruste126.5väga heaKK-11
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Yarko Epp Maltis123.5väga heaKK-12
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas135võrratuKK-21
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova122väga heaKK-22
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur118heaKK-23
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Fanta Urve Lageda134.5võrratuKK-31
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Unerschrocken Cipling Tatjana Tšernjakova125.5väga heaKK-32
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Frank Anna Luik94.5rahuldav
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Relzo Deft Külli Soo190I järkSK-ALG1
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Cerbo Nebrett Kristi Vaidla175.5I järkSK-ALG3
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet174I järkSK-ALG4
© 2010-2020 Mari Oblikas