EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau159.5II järkSK-AVA1
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksISS Estrellest Brown Boss Bom-Bom Aljo Pärn158II järkSK-AVA2
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksBKK White Coastal Barbara Annika Rätsep89
08.09.05 SK-EVÕI võistlusESTÜAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu271.5I järkSK-EVÕI1
08.09.05 SK-VÕI võistlusESTÜAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer138
14.12.03 KK-1 eksamESTÜAnu OksISS Estrellest Brown Boss Bom-Bom Aljo Pärn112heaKK-1
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksLEO Ramavan's Kaiutar Merit Aumre163I järkSK-ALG
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksKUL Rogerwiek Action Boy Triin Kass153II järkSK-ALG
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Margman Orpheus Kai Raud101III järkSK-ALG
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Estrellest Zuzanne Geron Perendskatkestas
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Rayntes Euron Kadre Aruojakatkestas
14.12.03 SK-AVA eksamESTÜAnu OksSLK Field Of Dreams Apple Pie Marika Kuusman162I järkSK-AVA
14.12.03 SK-AVA eksamESTÜAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer135III järkSK-AVA
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksDOB Legrant Land Campary Flox Liisa Zjabrikova92väga heaKK-11
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar80heaKK-12
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksMIX Rambo Regina Tomson78rahuldavKK-13
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksVLK Estrellest Xanthe Martti Grüner60mitterahuldav
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksAT Katherina's Land Some Marathon Inger Kuuskatkestas
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksBGL Bently Birgit Piho82heaKK-21
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksSLK Heleros Odelia Einar Hansing71rahuldavKK-22
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Randdiskval.
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Laisa Oger Schloss Lea Tõnismäe80heaKK-31-2
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Unerschrocken Zarita Raimo Lander80heaKK-31-2
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksDOB Dobgun's Birger Jarl Leela Nõu79rahuldavKK-33
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Wunderstern Myyth Ülle Vahesaar74rahuldavKK-34
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksVLK Born To Win White Target Kersti Pink66mitterahuldav
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Margman Namza Lehar Lauritskatkestas
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksACD Karjapeni Aussie Karin Lassmann173.5I järkSK-ALG1
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksLAB Norbon Hill Bell Olive Nuare Argo Priivits168.5I järkSK-ALG2
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksIS Wind Chart Alternative Mambo Liina Kümnik146.5II järkSK-ALG3
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksALK Landzett Coyboy From Finland Annika Parv142.5II järkSK-ALG4
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksMIX Muki Andres Võsa136III järkSK-ALG5
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksMIX Sebastian Triinu Hommuk128III järkSK-ALG6
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksES Edenbridge Very Expected Orion Aivar Piiriste119III järkSK-ALG7
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn94.5
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas163.5I järkSK-AVA1
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti Pink145.5II järkSK-AVA2
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksKUL Meiepere Golden Lights Rando Komi131.5III järkSK-AVA3
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksSIL Starworkers Risky Business Aet Toose119.5III järkSK-AVA4
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu294I järkSK-EVÕI1
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko287I järkSK-EVÕI2
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova235II järkSK-EVÕI3
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus226.5II järkSK-EVÕI4
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas282I järkSK-VÕI1
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere254.5II järkSK-VÕI2
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann249II järkSK-VÕI3
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots200III järkSK-VÕI4
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kivioja165
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksMIX Grete Kätri Keerd173.5I järkSK-ALG1
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti Pink172I järkSK-ALG2
© 2010-2022 Mari Oblikas