EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)LAB Rechel Tropic Chans Irina Popjonoka259.5I järkSK-EVÕI6
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Admirably Victory Nat's Galaxy Vladislava Akimova241II järkSK-EVÕI7
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Wonder Westspacy Galina Feodorova209III järkSK-EVÕI8
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)ALK Momento Amber Iveta Pukite253.5II järkSK-VÕI1
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Luna Tale Joy Julia Saarestik215III järkSK-VÕI2
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KUL Amazing Amber Viktoria Lumbe157
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)ISS Bimbik's Carrie Aet Leemet149
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)MIX Lola Kei Kvanstrom147
12.05.18 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar92väga heaKK-11
12.05.18 KK-1 võistlusKAGUAnu OksAST Optimus Prime S'almaznogo Ostrova Killu Kaasik71rahuldavKK-12
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin89heaKK-21
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli84heaKK-22
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksBOX Golden Amulette Manfred Katrin Kuusma56mitterahuldav
12.05.18 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMAL Komentajan Aniline Kristiina Ilves176.5I järkSK-ALG1
12.05.18 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Lucky Lucy Pille-Riin Sarv81
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Clara Dynamic Quest Elin Sild201.5III järkSK11
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Fire Rock Grima Elin Sild184
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBGL Bently Birgit Piho182
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu291.5I järkSK31
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru281I järkSK32
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe237II järkSK33
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksSSN Angelstone Teeny Weeny Valentina Paškevica202.5III järkSK34
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksEKK Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor Hedi Peterson95väga heaKK-11
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi91väga heaKK-12
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Rogerwiek Cool Casanova Merlin Raud90väga heaKK-13
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Akira Kerli Kurvits89heaKK-14
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksLAB Allihuupan Cotton Candy Anneli Lints88heaKK-15
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Aischa Zo Sebesa Kaidi Kobar86heaKK-16
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar75rahuldavKK-17
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksBGL Bently Birgit Piho74rahuldavKK-21
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Ax Attila Maiu Rõbakov67mitterahuldav
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksLAB Juht Mulder Marika Mikkkatkestas
15.07.17 KK-3 võistlusKAGUAnu OksALK Capricole Crazy About You Tuuli Vaino72rahuldavKK-31
15.07.17 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli185.5I järkSK-ALG1
15.07.17 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Õnnelik Brita Birgit Vana123III järkSK-ALG2
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksRVK Wildfinn Carezzevole Bionda Karoliina Kansi185
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksJRT Avatar Alsu Abzalova64
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Xera Alchera Natalia Archipenko306I järkSK21
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksSLK Hera Loo Endora Merike Rahnik208III järkSK22
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko167.5
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Ophelia Anastasiia Mankova167
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu292I järkSK31
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru275.5I järkSK32
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova265.5I järkSK33
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu244.5II järkSK34
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe242.5II järkSK35
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva185
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Akira Kerli Kurvits86heaKK-11
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar84heaKK-12
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSSN Angelstone Unison Perfect Olga Lomovtseva79rahuldavKK-13
© 2010-2022 Mari Oblikas