EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksBOX Golden Amulette Concerto Brillante Eve Makke73rahuldavKK-14
18.07.15 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli83heaKK-21
18.07.15 KK-2 võistlusKAGUAnu OksKUL Goldylock's Loves Charlotta Meeli Eismanndiskval.
18.07.15 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMIX Cashlyn Birgit Vana166.5I järkSK-ALG1
18.07.15 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Hurmuri Coffi Pille-Riin Sarv80.5
18.07.15 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova236.5I järkSK11
18.07.15 SK1 võistlusKAGUAnu OksCC Timoniere Giorgina Regina Tomson224I järkSK12
18.07.15 SK1 võistlusKAGUAnu OksBGR Sign of Constancy Apple Aet Leemet157.5III järkSK13
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva204III järkSK21
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko199III järkSK22
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksWSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu122
18.07.15 SK2 võistlusKAGUAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet103.5
18.07.15 SK3 võistlusKAGUAnu OksLAB Silver Sky Reima's Irina Popjonoka284.5I järkSK31
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Rosy Birgit Piho87heaKK-11
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Öömust Max Peeter Palo83heaKK-12
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksBC Clara Dynamic Quest Elin Sild82heaKK-13
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksISS Estrellest Pamela Birgit Piho77rahuldavKK-14-5
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Ratsumestarin Gandalf Eveli Kauksi77rahuldavKK-14-5
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMAL Kiosan's Orion Stefi Praakli57mitterahuldav
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksIWT Dion's Wheaten Glenn Tuuli Kauer77rahuldavKK-21
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Allsaare Buran Esta Kookmaa62mitterahuldav
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksVLK Fenna Vom Haus Eckenfels Aino Kitsik 55mitterahuldav
10.06.12 KK-3 võistlusKAGUAnu OksMAL Kiirastulen Aron Kersti Nüüd63mitterahuldav
10.06.12 KK-3 võistlusKAGUAnu OksSLK Aussenhaus Kennedy Aime Tavel62mitterahuldav
10.06.12 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksKUL Idavir Star Beauty Of Winter Tatjana Zamorskaja182.5I järkSK-ALG1
10.06.12 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMIX Cashlyn Birgit Vana148II järkSK-ALG2
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu297I järkSK-EVÕI1
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus261I järkSK-EVÕI2
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko206III järkSK-EVÕI3
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova170.5
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel129.5
10.06.12 SK-VÕI võistlusKAGUAnu OksMIX Mona Janne Koots159.5
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Piirikoer Ferdinand Esta Kookmaa88heaKK-11
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Allsaare Buran Esta Kookmaa87heaKK-12
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar83heaKK-13-4
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Rosy Birgit Piho83heaKK-13-4
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksVLK Bright Light From Kontrastas Andres Kaljas71rahuldavKK-15
23.07.11 KK-2 võistlusKAGUAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik92väga heaKK-21
23.07.11 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Üllas Annika Soika62mitterahuldav
23.07.11 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar155II järkSK-ALG1
23.07.11 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi166.5I järkSK-AVA1
24.07.10 KK-1 võistlusKAGUAnu OksVLK Bright Light From Kontrastas Andres Kaljas74rahuldavKK-11
24.07.10 KK-2 võistlusKAGUAnu OksDOB Halettah Demy Dolores Marliis Eerits54mitterahuldav
24.07.10 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi182.5I järkSK-ALG1
24.07.10 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksDOB Halettah Dream Destiny Marit Undusk165I järkSK-ALG2
24.07.10 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus164I järkSK-AVA1
24.07.10 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi158.5II järkSK-AVA2
24.07.10 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik165
24.07.10 SK-VÕI võistlusKAGUAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas173.5
24.07.10 SK-VÕI võistlusKAGUAnu OksTER Kora Iž Žvaigždes Sigrid Hütsi171
© 2010-2022 Mari Oblikas