EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksALK Wabun's Graffiti Inkspot Tea Saarinen169I järkSK-ALG3
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn161.5I järkSK-ALG4
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksRVK Wildfinn Carezzevole Bionda Karoliina Kansi160.5I järkSK-ALG5
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksKUL Meiepere Golden Lights Rando Komi159II järkSK-ALG6
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksLAB Reval Dream Zagadka Karin Aidla152.5II järkSK-ALG7
30.06.12 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva162I järkSK-AVA1
30.06.12 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksMAL Alexa Tatjana Fjodorova90
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko283I järkSK-EVÕI1
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Contact Point Libra Varvara Bolshakova244.5II järkSK-EVÕI2
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova236.5II järkSK-EVÕI3
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksHOV Asko Greta Rüütel223.5III järkSK-EVÕI4
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman209III järkSK-EVÕI5
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Janne Koots164.5
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas228.5II järkSK-VÕI1
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots224II järkSK-VÕI2
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMAL Amely Galina Filina193.5III järkSK-VÕI3
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere181
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi131
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Bagira Jaano Martin Ots136võrratuKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Aussenhaus Akeina Heidi Tamm134võrratuKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksBOX Canis Gomeisa Flaky Blanda Eve Eisenschmidt123väga heaKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Connie Mirjam Kangur122väga heaKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Est-Relzo Ivary Heinar Sildveer110.5heaKK-1
03.07.01 KK-2 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Briatore Barbara Tõnu Ots134.5võrratuKK-2
03.07.01 KK-2 eksamHAAPSALUAnu OksDOB Hainide Gerd-Gordon Aivar Kaus105.5heaKK-2
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Icequeen De'ja-Vu Veiko Väljas130väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Icequeen Kla'ra Veiko Väljas126väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Abrekk Aleksander Mihelson124väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Fest Kiefer Xalf Päivi Kaljula118heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksMT Ökula Cid Angeliina Schwindt111heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksKO Päikese Paiste Singera ?97rahuldav
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SIL Starworkers Risky Business Aet Toose183.5I järkSK-ALG1
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SBT Mooncraft's As You Like Jelena Marzaljuk168.5I järkSK-ALG2
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KSN Hildebert's Purple Orchid Jelena Filonova167I järkSK-ALG3
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KUL Guldfynd's Ity Isac Anna Sadunenko165.5I järkSK-ALG4
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SLK Assauwehof Eden Irina Andrejeva158II järkSK-ALG5
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BKK Nike Von Roda Bgskreta First Ligija Frišfelde116.5III järkSK-ALG6
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)VLK Ariadna Pathfinder Sardogs Anna Vinogradova110III järkSK-ALG7
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)MIX Skipper Ege Taliaru87
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Desh Miracle Galina Feodorova197I järkSK-AVA1
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)LAB Silver Sky Reima's Irina Popjonoka177I järkSK-AVA2
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Ingardia Absolute Vladislava Akimova173I järkSK-AVA3
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SIL Malet Park Paprika Regina Suup170I järkSK-AVA4
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe152.5II järkSK-AVA5
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)WSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu111III järkSK-AVA6
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko305I järkSK-EVÕI1
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299.5I järkSK-EVÕI2
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova276.5I järkSK-EVÕI3
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus275.5I järkSK-EVÕI4
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)CPK Oldercland Gilaris Emiliya Nikolaeva275I järkSK-EVÕI5
© 2010-2022 Mari Oblikas