EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorVP Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo Liivika Pärg128.5väga heaKK-11
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik127.5väga heaKK-12
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Ülly Taimi Plaado113.5heaKK-13
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorBOX Raftsman Ruby Of Golden Amulette Eve Makke112heaKK-14
26.08.06 KK-2 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Naks Ülle Rauk122väga heaKK-21
26.08.06 KK-3 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorDOG Sorbus Intermedia Austrin Katrin Reiko105heaKK-31-2
26.08.06 KK-3 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Argos Sirje Kaldamäe105heaKK-31-2
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorTER Kora Iž Žvaigždes Sigrid Hütsi152.5II järkSK-ALG1
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorBOX Felicitas Ceres Rodeo Maris Raik125.5III järkSK-ALG2
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Üllas Annika Soika106III järkSK-ALG3
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 100III järkSK-ALG4
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Chic Caron Kairi Liiv93väga heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Schwarze Libelle Agatha Maire Õunmaa92väga heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Fööniks Farah-Frist Merike Võsu92väga heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksROT Boxlee T-Rex Evi Peterson89heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksVLK Leroy vom Durbuscher Forst Urve Kallavus89heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Maleficent Black Ruby Marelle Papli81heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksIWT Sonas Kristoll Always Happy Hanna-Maria Zeilanova76rahuldavKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksDOB Devina Iz Korolevstva D'Allba Hannes Olev70rahuldavKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Wunderstern Melvin Meelis Karo64mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksMIX Chuck Norris Olav Randma63mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Inxest Aranda Merlin Kanter62mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksBKK Private-Stefal Rihanna Margus Mägi60mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSHP Zhemchuzhina Moya Absolut Kätlin Palmiste56mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksPB La'sambelles Garconne Exquis Kert Lokotar-Reimannkatkestas
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksHOV Hoffen-Damms Zass Riina Ristsookatkestas
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Es'beryll Anni Donna Eleri Ehamaa80heaKK-2
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Kira Svetlana Ivkova76rahuldavKK-2
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksMIX Peeter Esimene Olav Randma59mitterahuldav
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko190.5I järkSK-ALG1
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksWHT White Galanthus Ean Ebony Katri Valling172.5I järkSK-ALG2
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksALK Landzett Coyboy From Finland Annika Parv164.5I järkSK-ALG3
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Symon Ülle Rande154.5II järkSK-ALG4
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSHP Zhemchuzhina Moya Absolut Kätlin Palmiste133III järkSK-ALG5
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksVIZ Gyrkovari Lelkes Piret Oja122III järkSK-ALG6
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Pandora Heli Säre114.5III järkSK-ALG7
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Maleficent Black Ruby Marelle Papli97.5
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Tex Tiger Einar Hansing92.5
19.05.18 SK1 võistlusIPSONAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko198III järkSK11
19.05.18 SK2 võistlusIPSONAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots258I järkSK21
19.05.18 SK2 võistlusIPSONAnu OksBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus179.5
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe277I järkSK31
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu271.5I järkSK32
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru267I järkSK33
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko264I järkSK34
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup223.5III järkSK35
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis213III järkSK36
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksVLK Estrellest Xarrety Erki Muru81heaKK-1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Iceman Maire Õunmaa80heaKK-1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksBKK Ridon Hennet Elisee Raili Suits79rahuldavKK-1
© 2010-2022 Mari Oblikas