EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup309.5I järkSK11
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Xera Alchera Natalia Archipenko306I järkSK21
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko305I järkSK-EVÕI1
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu302.5I järkSK31
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu302.5I järkSK31
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299.5I järkSK-EVÕI2
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299.5I järkSK-EVÕI1
06.09.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299I järkSK-EVÕI1
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu297I järkSK-EVÕI1
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu296I järkSK31
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko294.5I järkSK-VÕI1
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu294I järkSK31
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu294I järkSK-EVÕI1
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu293I järkSK31
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu293I järkSK31
08.08.15 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu292.5I järkSK21
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu292I järkSK31
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu291.5I järkSK31
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu291.5I järkSK31
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe289I järkSK32
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru288.5I järkSK33
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots287.5I järkSK12
15.09.13 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu287.5I järkSK-EVÕI1
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko287I järkSK-EVÕI2
02.06.12 SK-EVÕI võistlusAKTIIVAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus287I järkSK-EVÕI1
06.09.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi286.5I järkSK-EVÕI2
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus285I järkSK-VÕI1
18.07.15 SK3 võistlusKAGUAnu OksLAB Silver Sky Reima's Irina Popjonoka284.5I järkSK31
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru283.5I järkSK31
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko283I järkSK-EVÕI1
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko282I järkSK32
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas282I järkSK-VÕI1
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru281I järkSK32
15.09.13 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko281I järkSK-EVÕI2
16.03.19 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Happy Alfa Fortuna Aet Leemet280.5I järkSK11
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko279.5I järkSK32
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu278.5I järkSK-EVÕI1
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe277I järkSK31
02.09.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi277I järkSK-EVÕI1
07.01.17 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu276.5I järkSK34
15.09.13 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus276.5I järkSK-EVÕI3
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova276.5I järkSK-EVÕI3
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko276I järkSK11
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko276I järkSK32
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru275.5I järkSK32
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus275.5I järkSK-EVÕI4
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)CPK Oldercland Gilaris Emiliya Nikolaeva275I järkSK-EVÕI5
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksLAB Rechel Tropic Chans Irina Popjonoka274.5I järkSK-VÕI1
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe272.5I järkSK32
08.09.06 SK-EVÕI võistlusIPSONAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu272.5I järkSK-EVÕI1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
© 2010-2019 Mari Oblikas