EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksTER Melin Lee Dinryan Merell Marilin Kooskora96võrratuKK-31
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas135võrratuKK-21
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Fanta Urve Lageda134.5võrratuKK-31
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSSN Airis Tatjana Fjodorova135võrratuKK-11
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Bagira Jaano Martin Ots136võrratuKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Aussenhaus Akeina Heidi Tamm134võrratuKK-1
03.07.01 KK-2 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Briatore Barbara Tõnu Ots134.5võrratuKK-2
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Chic Caron Kairi Liiv93väga heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Schwarze Libelle Agatha Maire Õunmaa92väga heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Fööniks Farah-Frist Merike Võsu92väga heaKK-1
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksROT Real Diamond Rottwelite One Eston Karnaskind95väga heaKK-31
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin92väga heaKK-32
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksHOV Custos Liminis Aragon Madi Nõmm90väga heaKK-33-4
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Unerschrocken Aik Tatjana Tšernjakova90väga heaKK-33-4
12.05.18 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar92väga heaKK-11
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksALK Landzett Coyboy From Finland Annika Parv93väga heaKK-1
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksEKK Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor Hedi Peterson95väga heaKK-11
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi91väga heaKK-12
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Rogerwiek Cool Casanova Merlin Raud90väga heaKK-13
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksDOB Legrant Land Campary Flox Liisa Zjabrikova92väga heaKK-11
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksLAB Karamon Barabas Zorjana Mural91väga heaKK-1
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Assuwehof Donner Rita Tehvo90väga heaKK-1
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Estrellest Öömust Blacky Priit Tammesoo92väga heaKK-31
23.07.11 KK-2 võistlusKAGUAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik92väga heaKK-21
04.10.09 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksMIX Mona Janne Koots93väga heaKK-11
25.07.09 KK-1 eksamIPSONAnu OksMAL Arina Mirjam Kustov90väga heaKK-1
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Heleros Cindy Aarne Altmets91väga heaKK-31
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Nexus Irja Toome90väga heaKK-32
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi122väga heaKK-1
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 127.5väga heaKK-2
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Hobby Kristi Kadakas121.5väga heaKK-2
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Allsaare Assol Heli Reili121väga heaKK-2
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Grozny Alaska Kristi Pai123.5väga heaKK-11
23.09.07 KK-3 võistlusMAXIMUSAnu OksDOB Hercogine Boriada No Demetra Agni Hõrak128.5väga heaKK-31
23.09.07 KK-3 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Estrellest Nexus Irja Toome121väga heaKK-32
12.05.07 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Heleros Cindy Aarne Altmets131väga heaKK-11
12.05.07 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Gravin July van Neerlands Stam Agni Hõrak127väga heaKK-12
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Beke-Biene Hanna-Maria Zeilanova123väga heaKK-21
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Haus Riback Adele Mari Ojarand132väga heaKK-31
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Irria del Mediano Eneken Orav129väga heaKK-32
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Hercogine Boriada No Demetra Agni Hõrak124.5väga heaKK-33
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Onaoma De-Light Aivo Oblikas122.5väga heaKK-34
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik123väga heaKK-11
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Vikkervaaran Velmu-Veela Katja Hakkarainen122väga heaKK-21
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal121väga heaKK-22
30.09.06 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Lexer Ilvi Rimm120väga heaKK-31
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksLAB Fine Label Arthurus Jaana Vain124väga heaKK-11
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi123.5väga heaKK-12
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal125.5väga heaKK-21
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Orbie Aarne Altmets120väga heaKK-31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
© 2010-2019 Mari Oblikas